Uudised

Margit Nuija pälvis G. Rägo nimelise medali 07. detsember web

7. detsembril 2019 anti Tartu Ülikoolis 30. korda välja prof. G. Rägo mälestusmedaleid. Medali sai ka meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nuija.


5. detsembril täitub 127. aastat prof. Gerhard Rägo sünnist. Seoses sellega anti 7. detsembril välja prof. G. Rägo nimelised mälestusmedalid. Sel aastal oli üks laureaat meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nuija.

Vastsete laureaatidega kokku on prof. G. Rägo nimeline medal antud 181 isikule või kollek­tiivile silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osuta­mise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides. Prof. G. Rägo (1892-1968) nimelise mälestusmedali asutasid 1990. aastal Tartu Ülikool ja Eesti Matemaatika Selts. Sel aastal antakse medaleid välja 30. korda. 

5. detsembril täitub 127. aastat prof. Gerhard Rägo sünnist. Seoses sellega anti 7. detsembril välja prof. G. Rägo nimelised mälestusmedalid. Sel aastal oli üks laureaat meie kooli matemaatikaõpetaja Margit Nuija.

Vastsete laureaatidega kokku on prof. G. Rägo nimeline medal antud 181 isikule või kollek­tiivile silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osuta­mise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides. Prof. G. Rägo (1892-1968) nimelise mälestusmedali asutasid 1990. aastal Tartu Ülikool ja Eesti Matemaatika Selts. Sel aastal antakse medaleid välja 30. korda.