Võrkpall on võrratu 18. märts web

15. – 16. märtsil toimus Viljandi Spordikeskuses Eesti Koolispordi Liidu võrkpallivõistlus „ Akzo Nobel CUP „ Viljandi Gümnaasium osales rahvaliigas, kus võistkonda kuulusid 3 tüdrukut ja 3 poissi.  Meie liigas osales 13 võistkonda ja kahe võistluspäeva jooksul mängisime viis mängu, millest kahes pidime vastasele alla vanduma, aga koguni kolmes saavutasime võidu! Turniiri lõpetasime 5. kohaga. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Robin Metste ning üllatusmängija tiitli pälvis Carmen Nõmm. Võrkpalliturniiri võitis Nõo Riigigümnaasium, järgnesid külalisosalejana võistelnud Madlienase Gümnaasium Lätist ja Peipsi Gümnaasium.

Viljandi Gümnaasiumit esindasid: Hanna Kristin Kivistik, Laura Stina Kivistik, Carmen Nõmm, Reliine Allik, Rando Sulg, Ergo Adams, Robin Metste, Mehis Suigusaar.