Viljandimaa koolidevaheline jalgpalliturniir

Loomise kuupäev 10.10.2024

8. oktoobril toimus Viljandi kunstmuruväljakul kuue võistkonna osalemisel Viljandimaa koolidevaheline jalgpalliturniir. Viljandi Gümnaasiumi esindasid kaks võistkonda. Tihedas konkurentsis saavutas meie kooli I võistkond - Jarmo Resen, Eric Levit, Jan Lukas Mätlik, Aron Mattias Mirka, Jaan Paul Varik, Günther Laanisto, Ruben Paabel, Remy Varik, Vaido Veiper, Pernel Saar, Kermo Vessin - I koha ja tuli maakonna meistriks. II meeskond - Ardo Tulp, Jacob Kasemaa, Maiko Niinepuu, Magnus Hiob, Andre Põder, Karel Kaup, Kert Piirak, Keiro Kristjan Oja, Gregor Lepp, Rasmus Tank, Eldar Ispert - saavutas IV koha, pakkudes meie kooli meeskondade omavahelises mängus tõsist vastupanu turniiri võitjatele. Viljandi Kutseõppekeskus tuli II kohale ning turniiri III koht kuulus Suure-Jaani Gümnaasiumile.

Viimati muudetud 10.10.2024.