Viljandi Gümnaasiumi öölaulupidu 31. august web

1.septembril kell 19.30 korraldame kooli õuealal Viljandi Gümnaasiumi 9. Öölaulupeo.

Laulupeo laulik (pdf fail) : https://bit.ly/laulik21 Saab vaadata otse või alla laadida.

Laulupeo laulik issuu keskkonnashttps://bit.ly/laulik21_raamat

Hetkeolukorrast tingitult tuleb peole pääsemiseks esitada isikut tõendav dokument ja vaktsineerimispass/Covid-i läbipõdemise tõend (haigusest on möödas vähem kui 6 kuud) või 72 tunni jooksul tehtud testi vastus.
Õpilased, kes on huvitatud Öölaulupeole tulemisest, aga kelle vaktsineerimiskuur pole lõpuni viidud (st pole saanud II doosi, va Jansseni vaktsiin), peavad end siiski sündmusele pääsemiseks testima ja see võimalus on koolis 1. septembril olemas.Õpilastel on võimalik end kiirtestida 1. septembril kell 9.00-10.00 ja pärast aktuse ning rühmajuhendaja tunni lõppemist meditsiinikabinetis (Nova maja II korrus). Teste teeb kooli meditsiiniõde Kadi Mitt.

Et ettevalmistused saaks toimuda kiiresti ja õhtul ei tekiks peole pääsemisel järjekordi, on meil pärast aktust ja rühmajuhendaja tundi kooli sööklaalal avatud õpilastele õhtuse käepaela vahetamise punkt, kus tuleb käepaela lunastamiseks esitada vaktsineerimispass (kas nutiseadmes või paberil)/läbipõdemise tõend/negatiivse testitulemuse tõend. Käepaela näitamine õhtuse sündmuse väravas tagab selle, et saate alale sisse ilma täiendavate tõendite esitamiseta.

Tulge kindlasti juba päeval läbi, sest pidu tõotab tulla väga meeleolukas!

Õhtusel peol on laulmas meie parimad solistid õpilaste ja juba vilistlaste hulgast ning esmakordselt LÕÕTSAVÄGILASED! Kaasa laulmiseks on tehtud laulikud. Mitmendat aastat on meil võimalik ka laulusõnu jälgida oma nutiseadme abil. Laulikute lingi edastame 1. septembri hommikul.
Peol saavad osaleda ka lapsevanemad, kes esitavad sündmuse väravas eelpoolkirjutatud tõendid. Lapsevanemate testimist päeval koolimajas ei toimu.
Viljandi Gümnaasium rakendab abimeetmeid selleks, et tagada koolipere ohutus. Sündmust planeerides oleme konsulteerinud Terviseametiga, kes on hinnanud meie rakendatavad meetmed tarvilikuks ja otstarbekaks. Loodame koolipere mõistvale suhtumisele.

Kohtumiseni ÖÖLAULUPEOL!
Korraldajate nimel
Ave Alvre

Laulupeo laulik issuu keskkonnashttps://bit.ly/laulik21_raamat

Tulge kindlasti juba päeval läbi, sest pidu tõotab tulla väga meeleolukas!

Kohtumiseni ÖÖLAULUPEOL!
Korraldajate nimel