Uudised

Viie Kooli Kohtumise eelvõistlus matemaatikas 25. november web


22. novembril Tartu Tamme Gümnaasiumis toimunud Viie Kooli Kohtumise eelvõistlusel matemaatikas saavutasime nii kümnendate kui ka üheteistkümnendate klasside arvestuses võistkondlikult kolmandad kohad Hugo Treffneri Gümnaasiumi  ja Nõo Reaalgümnaasiumi järel.

Meie õpilaste paremad kohad:

10. klasside arvestuses 

3.- 5. Kristjan Uus

16.-17. Reena Anette Maidla

23.-25. Anne - Mai Hiob ja Ingmar Markkus

11. klasside arvestuse

1.- 4. Bert Siimon

9.-10. Karl - Joan Alesma

15. Laura Stina Kivistik

22. novembril Tartu Tamme Gümnaasiumis toimunud Viie Kooli Kohtumise eelvõistlusel matemaatikas saavutasime nii kümnendate kui ka üheteistkümnendate klasside arvestuses võistkondlikult kolmandad kohad Hugo Treffneri Gümnaasiumi  ja Nõo Reaalgümnaasiumi järel.

Meie õpilaste paremad kohad:

10. klasside arvestuses 

3.- 5. Kristjan Uus

16.-17. Reena Anette Maidla

23.-25. Anne - Mai Hiob ja Ingmar Markkus

11. klasside arvestuse

1.- 4. Bert Siimon

9.-10. Karl - Joan Alesma

15. Laura Stina Kivistik