Viie kooli kohtumine matemaatikas 24. november web

Viie kooli kohtumise eelvõistlusel matemaatikas sai meie kooli 11. klasside võistkond suurepärase tulemuse - teine koht Hugo Treffneri Gümnaasiumi järel. 10. klassi võistkond pidi leppima neljanda kohaga Hugo Treffneri Gümnaasiumi, Nõo Reaalgümnaasiumi ja Miina Härma nimelise Gümnaasiumi järel.

Viie kooli kohtumise eelvõistlusel matemaatikas, mis toimus 21. novembril Nõos, sai meie kooli 11. klasside võistkond suurepärase tulemuse - teine koht Hugo Treffneri Gümnaasiumi järel.

4.-7.  Kristjan Uus ja Laura - Liisa Sell
12.-14.  Villem Mändmaa
20. Ergo Adams
22.-24. Marcus - Sander Ruben ja Liisa Marie Printsmann
25.-26. Reena Anette Maidla

10. klassi võistkond pidi leppima neljanda kohaga Hugo Treffneri Gümnaasiumi, Nõo Reaalgümnaasiumi ja Miina Härma nimelise Gümnaasiumi järel.
14.-15. Helen Talvistu
16.-18. Ranel Savolainen