Vabariikliku kirjandusolümpiaadi lõppvooru kutsutud õpilased 12. veebruar web

6. märtsil toimuva vabariikliku kirjandusolümpiaadi lõppvooru on uurimistööde põhjal kutsutud 3 meie kooli õpilast: Deire Künnap, Gerli Tafenau ja Ingrid Rohtla. Uurimistööde juhendaja on õp Aili Kiin.

Vabariikliku kirjandusolümpiaadi veebilõppvooru 6. märtsil on kutsutud uurimistöö põhjal osalema järgmised noorema vanuseastme (9.-10. kl) õpilased: Deire Künnap - teema: "Kirjanduslik omailm kirjanike loomingus"; Gerli Tafenau - teema : "P. Matsini romaani "Kongo tango" ulmelised paigad". Vanemast vanuseastmest (11.-12. kl): Ingrid Rohtla - teema : "Viljandi kujutamine eri autorite näitel". Uurimistööde juhendaja on õp Aili Kiin.