Uudised

TOp 10 gümnaasiumi 28. september web


Tallinna Tehnikaülikoolil on 105-aastane ajalugu, ligi 10 000 üliõpilast, 2000 töötajat ja üle 80 000 vilistlase. Oleme sündinud koos Eesti riigiga, koolitanud enamiku selle riigi inseneridest, IT- spetsialistidest, kujundanud Eesti majanduseliidi. Soovime oma missiooni jätkata, aga me ei suuda seda ilma teie panuseta.

Saime eelmise nädala lõpus teate, et meie kool on TOP10 Eesti gümnaasiumi seas, kus kohast minnakse edasi Tallinna Tehnikaülikooli ehk TalTechi. See teadmine annab kindlust, et suudame kohalikele noortele pakkuda head gümnaasiumiharidust.

NB! Nimetatud TOPis on lausa 6 riigigümnaasiumi.

Tallinna Tehnikaülikoolil on 105-aastane ajalugu, ligi 10 000 üliõpilast, 2000 töötajat ja üle 80 000 vilistlase. Oleme sündinud koos Eesti riigiga, koolitanud enamiku selle riigi inseneridest, IT- spetsialistidest, kujundanud Eesti majanduseliidi. Soovime oma missiooni jätkata, aga me ei suuda seda ilma teie panuseta.

Saime eelmise nädala lõpus teate, et meie kool on TOP10 Eesti gümnaasiumi seas, kus kohast minnakse edasi Tallinna Tehnikaülikooli ehk TalTechi. See teadmine annab kindlust, et suudame kohalikele noortele pakkuda head gümnaasiumiharidust.

NB! Nimetatud TOPis on lausa 6 riigigümnaasiumi.