Selle aasta viimaste koolipäevade info 19. detsember web

Esmaspäev, 19.12,
kell 8.15-10.00 toimuvad ülekoolilised õigekirja ja geomeetria konkursid. Osalevad kõik õpperühmad. Lisan manusena klassiruumid. Ruumid on leitavad ka Stuudiumi tunniplaanide kaustas ja kooli infostendil.
Samal päeval on võimalus sooritada järelvastamisi. Selleks peab suhtlema otse aineõpetajaga ja leppima kokku vastamise ajad.
Toimuvad uurimistööde seminarid. Seminari toimumise lepivad omavahel kokku õpilased ja uurimistööde juhendajad.
Söömine on kell 10.00-12.00 vaba graafiku alusel. Valikus koolitoit + taimetoitlaste valik.

Teisipäev, 20.12,
Kell 18.00 Sakala keskuses meie kooli aastalõpupidu.

Kolmapäev, 21.12,
kell 11.00 toimub rühmajuhendaja tund
kell 12.00 on gümnaasiumi jõulukirik Jaani kirikus

Kooli söökla on suletud.

Neljapäevast, 22. detsembrist algab meie kooli jõuluvaheaeg! Uuesti kohtume koolis 9. jaanuaril 2023.a.!

Abiturientidele on eksamite infosüsteemis EIS avatud riigieksamitele registreerumine. Vaata 5.detsembril õppealajuhataja poolt saadetud Stuudiumi sõnumit. Registreeruma peab õpilane ise kuni 20. jaanuarini 2023.a.

Esmaspäev, 19.12,

Teisipäev, 20.12,
Kell 18.00 Sakala keskuses meie kooli aastalõpupidu.

Kolmapäev, 21.12,
kell 11.00 toimub rühmajuhendaja tund