Projekt GirlPower 31. mai web

Teisipäeval, 25.mail toimus Tartu Lodjakojas rahvusvahelise projekti GirlPower avaüritus, kus osalesid meie kooli I aasta ettevõtlikud tüdrukud Roosi Mändmaa, Kertu Soomets, Gerli Tafenau, Kelly Hiielaid, Hanna Paal ja Kertu Basov. Projekt on suunatud 15-18-aastastele tüdrukutele ja selle eesmärgiks on noorte ettevõtlikkuse edendamine. Projekti käigus luuakse digitaalne õppekeskkond ja 30-tunnine õppemoodul ning viiakse läbi töötoad ideede genereerimiseks ja sõelumiseks, piiriülesed häkatonid ideedest prototüüpideni jõudmiseks, meeskonnakoolitused rahvusvahelistele õpilastiimidele ja konverentsid laiemale huviliste ringile.