Uudised

Professor Jaan Depmani nim matemaatikavõistlus 30. november web


30. novembril toimus Tarvastus prof Jaan Depmani nimeline matemaatikavõistlus. Võistlus on võistkondlik, ühes võistkonnas on üks I aasta, II aasta ja III aasta õpilane. Meie koolist ei saa osaleda matemaatika-füüsika süvaõppe klasside õpilased.

I koht maakonnas

Erik Ivar Haav

Sander Lääts

Kerttu Kaljurand

 

II koht maakonnas

Ivo Rahno

Annabel Nilisk

Agris Savolainen

30. novembril toimus Tarvastus prof Jaan Depmani nimeline matemaatikavõistlus. Võistlus on võistkondlik, ühes võistkonnas on üks I aasta, II aasta ja III aasta õpilane. Meie koolist ei saa osaleda matemaatika-füüsika süvaõppe klasside õpilased.

I koht maakonnas

Erik Ivar Haav

Sander Lääts

Kerttu Kaljurand

 

II koht maakonnas

Ivo Rahno

Annabel Nilisk

Agris Savolainen