Uudised

Nominatsioon edulugude konkursil kategoorias "Noorte Tegu" 24. september web


Edulugude konkursi «Õppimine on põnev!» komisjon on 103 eduloost välja valinud 12 nominenti neljas kategoorias. Edulugude konkursiga tõstetakse esile õppeasutusi, kes põnevatel viisidel rakendavad ettevõtlikku õpet: nii õppetöös kui ka selle välisel ajal.

Viljandi Gümnaasiumi Gümnasistide Nädal pandeemia tingimustes on nomineeritud 3 parima eduloo hulka kategoorias Noorte algatus.  Lähiajal filmitakse eduloo kohta meie koolis lühifilm ning parimatest parimad selguvad 4. novembril. Vt selle nädala kokkuvõtet: https://www.youtube.com/watch?v=HHijRYMLK54

Edulugude konkursi «Õppimine on põnev!» komisjon on 103 eduloost välja valinud 12 nominenti neljas kategoorias. Edulugude konkursiga tõstetakse esile õppeasutusi, kes põnevatel viisidel rakendavad ettevõtlikku õpet: nii õppetöös kui ka selle välisel ajal.

Viljandi Gümnaasiumi Gümnasistide Nädal pandeemia tingimustes on nomineeritud 3 parima eduloo hulka kategoorias Noorte algatus.  Lähiajal filmitakse eduloo kohta meie koolis lühifilm ning parimatest parimad selguvad 4. novembril. Vt selle nädala kokkuvõtet: https://www.youtube.com/watch?v=HHijRYMLK54