Muusikal "Ükssarvik" 19. september web

Õpilastest, vilistlastest ja õpetajatest koosnev seltskond on juba augusti lõpust alates kõikidel nädalavahetuse päevadel koolis harjutanud ja tulemas on üks vägev lugu Viljandi Gümnaasiumi tulevikust.

Muusikal “Ükssarvik” on humoorikas ja kergelt eneseirooniline tulevikufantaasia VG sisseastumiskatsetest 50 aasta pärast. Õppetöö optimeerimist ja ühiskondlikku nõudlust silmas pidades on kool asunud koolitama ideaalseid, multifunktsionaalseid tulevikuinimesi, kes on tipptasemel absoluutselt igal alal ning võimelised lahendama mitmeid keerukaid ülesandeid sama-aegselt. Kuna harvaesinevalt multifunktsionaalset spetsialisti nimetatakse ükssarvikuks, kannab ka uus õppekava ükssarviku nime ning igal aastal võetakse kooli vastu vaid üks ükssarvikõpilane.

Kuidas lugu edasi läheb, näete juba etendusel.

Õpilastele ja õpetajatele on broneeritud esimene etendus reedel, 23. septembril kell 19.00.

Teisele etendusele laupäeval, 24. septembril algusega 11.00 on meil loetud arv pileteid meie kooli õpilastele ja sellele etendusele müüme ka pileteid lapsevanematele, sõpradele, sugulastele ja linnakodanikele. Pilet 10.- / pensionäridele ja teiste koolide õpilastel 6.-

Kolmas etendus 24. septembril kell 15.00 on vilistlastele ja kutsutud külalistele.

Piletiinfo: ave.alvre@vilgym.edu.ee

Kuidas lugu edasi läheb, näete juba etendusel.

Piletiinfo: ave.alvre@vilgym.edu.ee