Laetud akud - heaolu loovad harjumused 08. november web

Oleme kutsunud spetsiaalselt II aasta õpilastele kõnelema Harald Lepiski. Ta on loova eneseteostuse uurija ja koolitaja, kes on esinenud 18 riigis. Ta on Elu Looming podcasti saatejuht, Kireleidja ja Lugudevestja rakenduse ning www.inspiratsioon.ee enesearengu keskkonna looja. Harald on ka JCI avaliku kõnelemise maailmameistrivõistluse Euroopa finalist.

Tund Haraldiga toimub 13. novembril kell 13:30-15:00 auditooriumis N005.

Tund Haraldiga toimub 13. novembril kell 13:30-15:00 auditooriumis N005.