Jalgpalliturniir 24. september web

21. septembril toimus Viljandimaa 10. - 12. kl  koolidevaheline jalgpalliturniir. Turniiril osalenud viie võistkonna konkurentsis tuli Viljandi Gümnaasiumi I võistkond I kohle ja II võistkond saavutas II koha. Meile järgnes kolmandana Viljandi Kutseõppekeskus.

VG I võistkonnas mängisid: Gunnar-Laur Sindi, Arlet Hunt, Krister Kansi, Simon Drõgin, Eerik Elmaste, RaikoGrünbaum, Martin Karv, Kert Hunt, Hendrik Lember, Raul Peet.

VG II võistkonnas mängisid: Gustav-Hendrik Seeder, Karl-Rudolf Org, Franko Dosugov, Marvin Kõomägi, Rasmus Lond, Karl Siimson, Daniel - Jonas Peedo, Marc Eirand, Joel Uustal, Erich Karl Moik.