Uudised

Inglise keele lugemisvõistlus 08. november web

Viljandi Linnaraamatukogu Ameerika Teabepunktis toimus 5. novembril esimene inglise keele lugemisvõistlus. Meie kooli õpilastest saavutas II koha Kelly Leppik ning III koha Joosep Kaust.


Viljandi Linnaraamatukogu Ameerika Teabepunktis toimus 5. novembril esimene inglise keele lugemisvõistlus, kus osalesid meie kooli õpilased Iris Lõsjuk, Kristi Aas, Kristi Tornius, Kelly Leppik ja Joosep Kaust. Žürii hindas teksti mõistmisele tuginevat lugemise ilmekust, soravust ning hääldust. Meie kooli õpilastest saavutas II koha Kelly Leppik ning III koha Joosep Kaust.

Viljandi Linnaraamatukogu Ameerika Teabepunktis toimus 5. novembril esimene inglise keele lugemisvõistlus, kus osalesid meie kooli õpilased Iris Lõsjuk, Kristi Aas, Kristi Tornius, Kelly Leppik ja Joosep Kaust. Žürii hindas teksti mõistmisele tuginevat lugemise ilmekust, soravust ning hääldust. Meie kooli õpilastest saavutas II koha Kelly Leppik ning III koha Joosep Kaust.