Info sisseastumiseksamile registreerunud õpilastele 06. aprill web

Isikutuvastamisel 16. aprillil on kohustuslik alustada verifitseerimist arvuti ja veebikaameraga. Kui see arvutiga ei õnnestu, on lubatud jätkata isikutuvastust mobiiliga ja viia verifitseerimine lõpuni mobiiliga.
Testid tuleb sooritada sama arvutiga, milles isikutuvastus alustati.

Harjutustesti saab lahendada 7.-14. aprillini EISis. Harjutustesti eri osad võib läbi lahendada eri päevadel. Testi iga osa on avatud 60 minutit alates esimese ülesande avanemisest.

EISis tuleb testi lahendada veebilehistejatega Google Chrome või Mozilla Firefox. Ülejäänud brauseritega ei pruugi kõigi ülesannete lahendamine õnnestuda.

16. aprillil toimuva gümnaasiumi e-sisseastumistesti harjutustestide tegemise ajal on tekkinud õpilaskandidaatidel suur probleem isikutuvastuse protsessi mõnede nõuete täitmisega. On tekkinud vajadus muuta see protsess vähem aeganõudvaks ja mõistlikumaks. Isikutuvastamisel 16. aprillil on kohustuslik alustada verifitseerimist arvuti ja veebikaameraga. Kui see mingil põhjusel arvutiga ei õnnestu, on lubatud jätkata isikutuvastust mobiiliga ja viia verifitseerimine lõpuni mobiiliga.
Testid tuleb sooritada sama arvutiga, milles isikutuvastus alustati. Süsteem salvestab kõik tegevused ja need vaadatakse üle peale testi toimumist.

Kui e-sisseastumistesti tegemise käigus ilmneb mingi üleüldine tehniline takistus, mis ei võimalda testi sooritamist jätkata, siis vaata Viljandi Gümnaasiumi kodulehte. Lisame info operatiivselt.

Kui tekib probleeme harjutustestiga (sisselogimine, verifitseerimine), siis palun võta ühendust EIS kasutajatoega. EIS keskkonna kasutajatugi eis@harno.ee tel 7302135 (E-R 9-17)

Klikitavad lingid saad avada siit.

Klikitavad lingid saad avada siit.