Info kooliperele 19. november web

Hea koolipere!

Täna kell 11.00 sai Viljandi Gümnaasiumi juhtkond lapsevanema käest teate, et tema laps on andnud positiivse koroonaproovi. Kooli juhtkond teavitas sellest koheselt Terviseametit.
Positiivse proovi andnud õpilane ei ole käesoleval nädalal koolis käinud. Oleme kaardistanud õpilase lähikontaktsed ning saatnud nad koju. Terviseameti korraldusel peavad lähikontaktsed olema eneseisolatsioonis kuni 27. novembrini va juhul, kui nad annavad enne seda kuupäeva negatiivse tulemusega proovi.

Oleme tarvitusele võtnud kõik ettevaatusabinõud, et viiruse levikut tõkestada. Samas peame olema valmis juhuks, kui nakatunuid tuleb juurde ning see võib tähendada üleminekut (osalisele) distantsõppele. Vältimaks ootamatusi, otsustas kooli juhtkond korraldada homse koolipäeva distantsõppepäevana. St et õpilased kooli ei tule ning neile jäetakse lahendada iseseisvad ülesanded. Samal ajal saavad kooli juhtkond ja õpetajad end ette valmistada vajadusel (osaliseks) distantsõppeks.

Tegu on ühe distantsõppepäevaga. Ennekõike püüame suuremat levikut ennetada. Viljandi Gümnaasiumi eesmärgiks on vältida kooli täielikku distantsõppele viimist. Nakkusohu kasvades oleme valmis õppetöö vormi (osaliseks) muutmiseks. Kui kool otsustab õppevormi muuta, teavitatakse sellest kogu koolipere. Tänase seisuga loodame jätkata õppetööga võimalikult tavapäraselt. Uue nädala õppetöö korralduse kohta anname infot homse päeva jooksul.

Hoiame teid arengutega kursis. Küsimuste korral kirjutage aadressil juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee või helistage numbril 58559955.

Abi pakuvad ka kooli õppenõustaja Raili Toikka-Tamm (raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee, +372 4360310) ning õppealajuhataja Ingrid Kärmas (+372 4360302, ingrid.karmas@vilgym.edu.ee)

Hea koolipere!