Eesti Koolispordi Liidu suusavõistlused 08. märts web

6. märtsil toimusid Haanja suusakeskuses Eesti Koolispordi Liidu 2019.a. suusatamisvõistlused. Tüdrukute 10.-12. klassirühma 3 kilomeetrisel uisutehnika individuaalvõistlusel võitis kuldmedali Viljandi Gümnaasiumi õpilane Liisa Marie Printsmann. Sama vanuserühma noormeestel tuli läbida 4 kilomeetrine distants. Viljandi Gümnaasiumi parimatena saavutasid Robin Koovit 5. koha ja Tanel Lellep 8. koha. Väga hea võistluse tegid ka Greete-Liisa Toom Johanna Ruljand, Kertu Kumm, Margit Murumägi, Annaliisa Reimo ja Eeva Vitsut.
Samal võistluspäeval asuti pärast paaritunnist pausi selgitama parimaid koole segateatesuusatamises, kus igal võistlejal tuli läbida 500 meetrine sprindietapi. Meie kooli õpilased võitsid hõbemedali koosseisus: Liisa Marie Printsmann, Tanel Lellep, Greete-Liisa Toom ja Robin Koovit.
Koolide 10.-12.klassirühma võistkondliku paremuse selgitamiseks liideti parima tüdruku ja parima poisi tulemus ning veel 4 paremat tulemust. Lisaks pidi kool olema esindatud ühe teatesuusatamise võistkonna. Koondarvestuse tulemusena autasustas Eesti Koolispordi Liit meie kooli õpilasi võitjakarikaga ja kuldmedalitega.