Uudised

DigiYouth projekti veebilaat 01. juuni web


27.-28.mail toimus projekti DigiYouth raames prototüüpimise veebilaat Zoom'is.  I majandussuuna õpilased osalesid 12 erinevas tiimis ja tutvustasid rahvusvahelisele žüriile oma start-up firma äriideed või juba valmis prototüüpi. Auhindu jagati kolmes kategoorias. Žürii valis võitjateks tiimi IRB, kuhu kuuluvad koos Läti õpilastega meie Kristjan Soomets ja Oliver Hirv. Osalejate ja publiku (hääletus toimus YouTube'i kanalis)  lemmikuks sai tiim Lepelm, kuhu kuuluvad Gerli Napritson, Tõnis Kald ja Raido Mägi. Investorite lemmikuks osutus Miina Härma Gümnaasiumi tiim Smart'n'Park. Meie koolis koordineerivad DY tegevusi õpetajad Ave Abroi, Külli Hiiemäe-Metsar ja Marika Anissimov.

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid! 

27.-28.mail toimus projekti DigiYouth raames prototüüpimise veebilaat Zoom'is.  I majandussuuna õpilased osalesid 12 erinevas tiimis ja tutvustasid rahvusvahelisele žüriile oma start-up firma äriideed või juba valmis prototüüpi. Auhindu jagati kolmes kategoorias. Žürii valis võitjateks tiimi IRB, kuhu kuuluvad koos Läti õpilastega meie Kristjan Soomets ja Oliver Hirv. Osalejate ja publiku (hääletus toimus YouTube'i kanalis)  lemmikuks sai tiim Lepelm, kuhu kuuluvad Gerli Napritson, Tõnis Kald ja Raido Mägi. Investorite lemmikuks osutus Miina Härma Gümnaasiumi tiim Smart'n'Park. Meie koolis koordineerivad DY tegevusi õpetajad Ave Abroi, Külli Hiiemäe-Metsar ja Marika Anissimov.

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid!