Ajaloo-olümpiaadi tulemused 30. jaanuar web

20. jaanuaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor järgmistel teemadel:

1. Islam – kokku oli üle Eesti 131 tegijat, meie koolist osales kolm õpilast, kõige parema tulemuse tegi Gerly Rännik olles maakonnas esimene ja vabariigis 51.

2. Eesti 18. sajandil – kokku oli üle Eesti 138 tegijat, meie koolist osales neli õpilast, kõige parema tulemuse tegi Karl Kristofer Alp olles maakonnas esimene ja vabariigis 37.

3. Teine maailmasõda – kokku oli üle Eesti 395 tegijat, meie koolist osales 9 õpilast, kõige parema tulemuse tegi Kaarel-Vahur Vingisaar, olles maakonnas esimene ja vabariigis 22.

20. jaanuaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor järgmistel teemadel: