VI lend (2018)

  Humanitaarainete õppesuund
  Klassijuhataja õp Eda Mänd
     
1 Cärolyn Annus
2 Andres Eek
3 Markus Laas
4 Anna Luther
5 Kärolyn Mäesaar
6 Viktoria Ly Pell
7 Martin Printsmann
8 Ragne Reial
9 Kirke Katariina Siimso
10 Elsa Vanker
11 Eva-Greta Vunder
     
  Kunstiainete õppesuund  
  Klassijuhataja õp Eda Mänd
     
1 Grete Avel
2 Gertie Feldveber
3 Kulno Kipper
4 Kerli Mitrofanov
5 Sander Neering
6 Grete-Liis Oja
7 Airi Pahva
8 Liine Palu
9 Hanna Salujärv
10 Merike Salum
11 Triinu Siim
12 Erko Sild
13 Tevon Sova
14 Emma Loore Tae
15 Michelle Marie Elisabeth Tiit
16 Helina Välb
     
  Loodusainete õppesuund
  Klassijuhtaja õpetaja Airi Luhaäär
     
1 Greete-Caisa Allik
2 Kunnar Bergmann
3 Kris Gregor Edo
4 Äli Agnes Järve
5 Mai-Triin Kaseoja
6 Meelis Kobin
7 Marleen Kuusik
8 Siim Kuusk
9 Anett Pettaig
10 Laura Pipper
11 Helen Pugaitšuk
12 Ruudi Rang
13 Mait Raudsepp
14 Liis Rull
15 Anette Suigusaar
16 Anneliise Teder
17 Deivi Tobreluts
18 Liisa Toomingas
19 Marit Tõnisson
20 Rudolf Joel Udras
21 Anne Marie Vaabel
22 Aleksander Vammus
23 Carl Einar Viljak
     
  Majanduse- ja ettevõtluse õppesuund
  Klassijuhataja õpetaja Vilma Härmik
     
1 Lisann Adamson
2 Martin Allikalt
3 Lauri Elur
4 Tanel Härmik
5 Mark-Sten Jakobson
6 Raian Joala
7 Sander Kajak
8 Raiko Kalev
9 Annika Kask
10 Kaisa Kokk
11 Tim Korts
12 Sten-Erik Link
13 Rasmus Lukka
14 Marko Madisson
15 Jan-Hendrik Maks
16 Hugo Mengel
17 Mikk Mikkor
18 Kärolin Neering
19 Mick Paja
20 Merily Palumaa
21 Egert Peep
22 Taavi Rattasep
23 Andreas Martin Reili
24 Brigitta Sibrits
25 Marleen Žurihhina
26 Kenert Tamm
27 Rainis Tiri
28 Silver Toomla
29 Anete Vabarna
30 Rasmus Erik Viitas
     
  Matemaatika-füüsika õppesuund
  Klassijuhataja õpetaja Kristiina Jürisson
     
1 Mait Allas
2 Indrek Anissimov
3 Johanna Jõgisoo
4 Mikk Järvis
5 Emilia Kagovere
6 Carmen Karma
7 Kristiina Kase
8 Karita Kimmel
9 Hans-Kristjan Kivistik
10 Emil Koemets
11 Andri Kosemaa
12 Hannabel Kruusmäe
13 Roomet Laos
14 Anett Larm
15 Keith Roland Lepik
16 Artur Leppik
17 Anita Mutso
18 Marleen Mäeorg
19 Kevin Mändmets
20 Egert Neverovski
21 Maarja Pitk
22 Gregor Rehand
23 Raiko Roosna
24 Henn Hendrik Sepp
25 Viktoria Siigur
26 Helina Sosi
27 Marten Tamme
28 Jakob Univer
29 Markus Vaher
30 Oliver Vanamets
31 Raido Õnne
     
  Sotisaaalainete õppesuund
  Klassijuhataja õpetaja Kätlin Mirka
     
1 Mart Anijärv
2 Elen Arutjunjan
3 Karina Boiko
4 Claudia Eirand
5 Even Ekbaum
6 Künter Grünbaum
7 Johan Mattias Juul
8 Meriliis Jõhve
9 Kevin Jürima
10 Marcus Kais
11 Marike Kiivit
12 Kristin Kink
13 Kenneth Mark Kovru
14 Helen Kähar
15 Ketter Kärp
16 Kaisa Laar
17 Cathy-Liis Leesment
18 Gita Lensin
19 Brita Maasik
20 Sören Marandi
21 Mario Mitt
22 Kärt Ojasoo
23 Triin Orgusaar
24 Kenet Oru
25 Karita Paul
26 Tiia-Linda Purge
27 Mari Raja
28 Alar-Erik Saar
29 Kaspar Saarem
30 Joosep Sankmann
31 Laura Soo
32 Laura Tasane
33 Kristina Tiidu
34 Kriseta Timmas
35 Liis Tõllasson
     
  Võõrkeelte õppesuund  
  Klassijuhataja õpetaja Marja-Liisa Raudne
     
1 Hanna Kallas
2 Hanna Kerstina Kartau
3 Liisa Kiis
4 Maru-Mehis Kore
5 Mari-Ann Kütt
6 Inger Mirka
7 Anna Maria Naanuri
8 Brita Potter
9 Janar Raidma
10 Merike Rundu
11 Sten-Martin Seeder
12 Elisabeth Skjoldby
13 Stina Statsenko
14 Gerlin Tammoja
15 Denis Vammus
16 Kristjan Üksvärav