Uudised

Video GLOBE tegevustest 15. november web


Euroopa ja Euraasia 2021 regionaalsele aastakonverentsile Europe and Eurasia 2021 Meeting oodati õpilastelt 4.-8. oktoobril 2021 videoesitlusi GLOBE tegevustest, selle tähtsusest keskkonnateadlikkuse suurendamisel. Edukalt saatsid oma presentatsioonvideo meie kooli õpilased Johannes Tiirats ja Kirke Kond; nüüd on see ka YouTubes ametlikult avaldatud ja konverentsil presenteeritud, õpilastel vastavad sertifikaadid käes.

Looga saate tutvuda siin

Euroopa ja Euraasia 2021 regionaalsele aastakonverentsile Europe and Eurasia 2021 Meeting oodati õpilastelt 4.-8. oktoobril 2021 videoesitlusi GLOBE tegevustest, selle tähtsusest keskkonnateadlikkuse suurendamisel. Edukalt saatsid oma presentatsioonvideo meie kooli õpilased Johannes Tiirats ja Kirke Kond; nüüd on see ka YouTubes ametlikult avaldatud ja konverentsil presenteeritud, õpilastel vastavad sertifikaadid käes.

Looga saate tutvuda siin