Uudised

VG teatripäev 19. juuni web


8. juunil toimus Ugala väikeses saalis taas VG teatripäev. Esinesid kõik kolm VG teatristuudio truppi ning eneseväljenduse ja avaliku esinemise õpilased. Teatristuudio I esitas omaloomingulise lavastuse "Pipratera supis" (tekst Kertu Kändla), Teatristuudio II klassika-aasta lavastuse "Medeia" (autor Tiit Palu, lav. Silvia Soro, heli- ja graafiline kujundus Kristjan Glück), Teatristuudio III esitas luulelavastuse "Lahustuv? Lahustumatu?" (V.Härmi ja P.E.Rummo tekstidele) ning omaloomingulise lavastuse "Selle asja retsept". Eneseväljenduse ja avaliku esinemise õpilased rõõmustasid publikut Stand Up-i (Oliver Plümberg) ja improvisatsioonidega. Noori juhendas Silvia Soro, teatripäeva valgustaja oli Kauri Kaljuste ja helitehnik Pärtel Rooks, puhveti korraldasid Vanessa Teesalu ja Maarja Allik õpilasfirmast Limonš.

Aitäh kõigile, kes osalesid ja tulid kaasa elama!

 

8. juunil toimus Ugala väikeses saalis taas VG teatripäev. Esinesid kõik kolm VG teatristuudio truppi ning eneseväljenduse ja avaliku esinemise õpilased. Teatristuudio I esitas omaloomingulise lavastuse "Pipratera supis" (tekst Kertu Kändla), Teatristuudio II klassika-aasta lavastuse "Medeia" (autor Tiit Palu, lav. Silvia Soro, heli- ja graafiline kujundus Kristjan Glück), Teatristuudio III esitas luulelavastuse "Lahustuv? Lahustumatu?" (V.Härmi ja P.E.Rummo tekstidele) ning omaloomingulise lavastuse "Selle asja retsept". Eneseväljenduse ja avaliku esinemise õpilased rõõmustasid publikut Stand Up-i (Oliver Plümberg) ja improvisatsioonidega.

Noori juhendas Silvia Soro, teatripäeva valgustaja oli Kauri Kaljuste ja helitehnik Pärtel Rooks, puhveti korraldasid Vanessa Teesalu ja Maarja Allik õpilasfirmast Limonš.

Aitäh kõigile, kes osalesid ja tulid kaasa elama!