8.02 - 19.02 õppetöö korraldus 10. veebruar web

08.02-19.02 on õppetöö korraldatud tavapärasest erinevamalt. Peamine erinevus on, et kõikidele õpperühmadele on määratud nn „koduklassid“. Õppetöö toimub hübriidõppena.

Hea koolipere!

08.02-19.02 on õppetöö korraldatud tavapärasest erinevamalt. Peamine erinevus on, et kõikidele õpperühmadele on määratud nn „koduklassid“. See tähendab, et igale õpperühmale on määratud õpperuum, kus toimub nende igapäevane õppetöö. Õpperühmad ei vaheta päeva jooksul klassiruume.

Kõik õpilased, kes on terved ega ole olnud lähikontaktis koroonapositiivse inimesega, osalevad õppetöös koolimajas. Õpilased, kes tunnevad end haigena, on olnud lähikontaktis COVID positiivsega või on andnud ise positiivse testi proovi, jäävad koju. Kodus olijatel on võimalus osaleda õppetöös videosilla vahendusel ja/või sooritada õpetaja antud ülesandeid. Kõikides klassiruumides on olemas videoülekande võimekus ning õpetajad on tundideks vastavalt ette valmistunud.

Kui õpilastel on selleks võimalus, soovitame kooli tulles kaasa võtta isiklik süle- või tahvelarvuti, kõrvaklapid ning muud seadmed, mis soodustavad õppimist läbi virtuaalsete keskkondade. Kõrvaklapid tulevad kasuks ennekõike rühmatundides.

Hea koolipere!