Õppetöö

Konkurss pedagoogilistele ametikohtadele

Kuulutan välja konkursi 10. august kuni 17. august järgmistele pedagoogilistele ametikohtadele:
- eesti keele ja kirjanduse õpetaja (1,0 kohta)
- inglise keele õpetaja (osaajaga kuni 0,6)
- geograafia õpetaja (osaajaga kuni 0,5)
- inimeseõpetuse õpetaja (osaajaga kuni 0,5)
- muusika valikkursuste õpetaja, kooli koori dirigent ja kooli bändide juhendaja (osaajaga kuni 0,5)

Avaldus kooli direktori nimele, CV ja ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad saata 17. augustiks 2020 aadressile: ylle.matsin@vilgym.edu.ee, märksõnaga "VG konkurss".

- eesti keele ja kirjanduse õpetaja (1,0 kohta)
- inglise keele õpetaja (osaajaga kuni 0,6)
- geograafia õpetaja (osaajaga kuni 0,5)
- inimeseõpetuse õpetaja (osaajaga kuni 0,5)