JazzPopFesti konkurss

Viljandi Gümnaasiumi noortekoor osales laupäeval 26. mail IX Viimsi JazzPopFesti konkursil ning sai B-kategoorias "Just For Fun" preemia "Eesti popmuusika klassika lustliku esitamise eest".  Rohkem osalejaid selles kategoorias ei olnud ja seega kohti ei jagatud.

Viljandimaa koolidevahelised kergejõustiku võistlused

23. mail toimus Karksi - Nuias Viljandimaa koolidevaheline kergejõustiku võistlus. Üldkokkuvõttes saavutas Viljandi Gümnaasiumi võistkond Kitzbergi Gümnaasiumi ja Suure - Jaani Gümnaasiumi ees I koha.

Parimad tulemused:

Emilia Palgi - 100 m jooksus I koht, kaugushüppes I koht, kettaheites III koht, 4 X 100 m teatejooksus I koht
Enn Robert Kinnas - kuulitõukes I koht, kettaheites I koht
Germo Paas - 100 m jooksus II koht, 4 X 100 m teatejooksus I koht
Marta Okas  - 100 m jooksus II koht, kaugushüppes II koht, 4 X 100 m teatejooksus I koht
Jakob Univer  - kõrgushüppes III koht, kettaheites III koht, 4 X 100 m teatejooksus I koht
Marit Tõnisson - 800 m jooksus I koht, kuulitõukes III koht
Helin Toom  - kõrgushüppes I koht
Greete - Liisa Toom - 800 m jooksus III koht
Rasmus Pihu - 1500 m jooksus II koht

Hästi võistlesid ja andsid oma tõhusa panuse võistkonna punktisummasse Richard Mutli ja Kaur Lepa.

Suurepärased tulemused kunstiolümpiaadilt

5. mail toimus Tallinnas vabariiklik kunstiolümpiaad. Gümnaasiumiastmes osales 30 õpilast.

Anna-Liisa Sääsk saavutas kõrge 4. koha, lisaks sai ta Kunstihariduse Ühingu preemia loovtöö eest.

Inessa Saarits saavutas 8. koha.

Häid tulemusi tõlkevõistlustelt

Hanna Kallas võitis üleeestilise saksa keele õppijate tõlkevõistluse, mis toimus 10.04 Tallinna 21. Koolis.

Marleen Mäeorg võitis 6. üleriigilisel tõlkevõistlusel Elvas soome keele tõlkevõistluse.

KÄNGURU matemaatikavõistlus

On selgunud 15. märtsil 2018 toimunud üle-eestilise matemaatikavõistluse Känguru tulemused. Meie kooli õpilaste paremad tulemused on järgmised: