Saaremaa miniteatripäevad

23. - 25. märtsil osalesid Viljandi Gümnaasiumi teatristuudiod II ja III ning õpetajad Silvia Soro ja Monika Mändmaa Saaremaa miniteatripäevadel. VG teatristuudio II esitas Inessa Saaritsa ja Kristin Pritsi näidendi "Kui hakid lendavad" ning VG teatristuudio III Siim Nurkliku "Kas ma olen nüüd elus" (kunstnik Monika Mändmaa, liikumisjuht Herta Soro).

Kristin Prits pälvis žürii eripreemia Linda rolli usutava kehastamise eest lavastuses "Kui hakid lendavad".
VG teatristuudio III pälvis ansamblimängupreemia.

Festivali pilte ja tulemusi näeb siit:

Võit võrkpallis!

16.-17. märtsil toimusid Viljandi Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli võistlused  AkzoNobel Cup. Mängisime liigas, kus väljakul 4 poissi ja 2 tüdrukut ning mängijad ei ole litsentseeritud võrkpallurid.

Finaalmängus alistas meie kooli võistkond lätlaste külalisvõistkonna ning saavutas võidu!
Viljandi Gümnaasiumi võistkonnas mängisid Meelis Kobin (VG võistkonna parim mängija), Marko Madisson, Rudolf Joel Udras, Siim Kuusk, Rasmus Erik Viitas, Sten – Martin Seeder, Laura Stina Kivistik, Hanna Kristin Kivistik ja Carmen Nõmm (VG võistkonna üllatusmängija).
Aitäh tublidele mängijatele ning mängueelsel treeningul abiks olnud võrkpallitreener Vahur Vahtrale!

A. Maramaa nimelise matemaatikavõistluse tulemused

9. märtsil toimus 27. A.Maramaa nimeline matemaatikavõistlus. Meie kooli parimad olid:

9.-10. klass
1. Bert Siimon
3. Karl - Joan Alesma

11.-12. klass
1. Henri Tamm
2. Jakob Univer
3. Marten Tamme

Häid tulemusi vabariiklikelt olümpiaadidelt

Mitmes õppeaines on toimunud olümpiaadi vabariiklikud voorud. Meie õpilased on osalenud erinavatel olümpiaadidel.

Saksa keele olümpiaadi vabariiklik voor:

5. koht Robert Vincent Lackmann

7. koht Kelli Pärn Viljandi

8. koht  koht Birgit Partvei

8. koht Anna‐Liina Kask

9. koht  Ann Kramer

Inglise keele olümpiaadi vabariiklikus voorus 10. koht Katerina Suja.

Bioloogia olümpiaadi vabariiklikus voorus 24. koht Äli Agnes Järve.

Informaatikaolümpiaadi vabariiklus voorus 19. koht Raul Tambre ja 28. koht Indrek Anissimov.

Maakondliku meediaviktoriini tulemused

12.03 toimus Viljandi Gümnaasiumis meediaviktoriini "Meediamull" maakondlik viktoriin. Kolmikvõidu jätsid koju võõrustajad.

1. koht: Helena Harriet Tamm, Romet Vinnal, Marko Keldo, Hanna Kerstina Kartau, Hanna Kallas, Liisa Kiis
2. koht: Tormi Ariva, Sander Plümberg, Sonja-Maria Roosson, Anne Marie Vaabel, Greete-Caisa Allik, Liis Rull
3. koht: Ulrika Laur, Janne Jegorkina, Helen Alev, Andres Eek, Kirke Katariina Siimso, Helina Välb

Ajaloo olümpiaadi tulemused