Kalju Lepiku nimeline 15. luulevõistlus

Laupäeval, 7. oktoobril osales 6 meie kooli õpilast Koerus Aruküla mõisas üleriigilisel Kalju Lepiku 15. luulevõistlusel: Liine Palu, Marleen Krause, Anna -Liisa Sääsk, Inessa Saarits, Haldi  Välimäe, Veronika Sadkevitš.

Gümnaasiumi vanuseastmes oli osavõtt arvukas - 27 õpilast.

Meie noorte tulemused:
Veronika Sadkevitš - II koht;
Inessa Saarits - Rahvaraamatu eripreemia;
Haldi Välimäe  - eripreemia isikupärase esitluse eest.
Õpilasi juhendasid õp Vilma Härmik ja Aili Kiin.

Täiskasvanute grupis pälvis III koha vabariigis meie kooli vilistlane Taivo Jürjo.

Koolidevaheline jalgpalliturniir

22. septembril toimus nelja võistkonna osavõtul Viljandimaa koolidevaheline jalgpalliturniir. Meie kooli I võistkond tuli A. Kitsbergi nim. Gümnaasiumi ja Viljandi Gümnaasiumi II võistkonna ees maakonna meistriks.

Võidukas võistkonnas mängisid: Krister Kansi, Ergo Hünerson, Gunnar - Laur Sindi, Kristjan Mänd, Eerik Elmaste, Raul Peet, Eerik Kalmet, Robin Ruus.

III koha saavutanud võistkonnas mängisid: Karl Rudolf Org, Raimond Tulp, Gustav-Hendrik Seeder, Marvin Kõomägi, Sten Eric Persidski, Marc Eirand, Joel Uustal, Erich Karl Moik, Raik Andre, Kaspar Mälgand.