Maakondlik emakeleeolümpiaad

30. jaanuaril toimus maakondlik emakeele olümpiaad. Meie kooli õpilaste tulemused:

9.-10. klass

3. Triin Sarapuu

5. Kirke Kask

7.-10. Anna Liisa Sääsk ja Ann-Silva Elmaste

11.-12. klass

1. Liis Rull

2. Greete-Caisa Allik

4.-5. Aigi Imala ja Karin Niinemets

6. Ester Suur

7. Helina Välb

8. Anita Mutso

9.Triin Tetsmann

10. Kaisa Laar

Vokaalansamblite Grand Prix

10.-11.märtsil 2017  toimusid Jõgeval traditsioonilised Alo Mattisenile pühendatud muusikapäevad, kus vokaalansamblite konkursil saavutas meie kooli segaansambel X-XII klasside vanusegrupis I koha.
Ansamblisse kuuluvad: Grete-Liis Oja, Kaire Kannistu, Liisi Vister, Gregor Rehand, Kristjan Luik ja Stefan Airapetjan, juhendaja Aare Külama.
Lisaks andis žürii välja Stefanile ja Kristjanile talendika tandemi eripreemia.

Sadolin Cup

Viljandi Gümnaasiumi võistkond võitis 10.-11. märtsil Viljandi Spordihoones peetud vabariiklikul võrkpalliturniiril Sadolin Cup II koha! Mängisime meistriliigas võistkonnaga, milles on väljakul 4 tüdrukut + 2 poissi. Võitja oli sel aastal Põltsamaa Ühisgümnaasium ning III koha saavutas Lähte Ühisgümnaasium. Meie võistkonda kuulusid Smilla Sangernebo, Triin Undla, Ragne Dimitrijev, Lisete Mein, Liis Tõllasson, Marko Madison, Meelis Kobin ja Keiro Luik. Võistkonnaga toimetasid õpetajad Ain Jürisson ja Kristiina Jürisson.

Vabariikliku eesti kirjanduse olümpiaadi tulemused

10.märtsil toimus Tartus eesti kirjanduse vabariiklik olümpiaad. Keskmises vanuseastmes (9.-10.kl) saavutas Eva- Maria Riive 3. koha ( juhendaja A. Kiin)
Vanemas vanuseastmes (11.-12.kl) saavutas Liis Rull 2. koha (juhendaja J. Klettenberg) ja Kristiina Kase 6. koha (juhendaja A.Kiin). Palju õnne!

Meediamulli koolivõistlus I aasta õpilastele

20.12.2016 toimus meediamulli viktoriini koolivõistlus I aasta õpilastele. Parimad olid:

1. koht  Haldi Välimäe, Inessa Saarits, Richard Särk

2. koht  Tormi Ariva, Rebeca Lotta Aasmäe, Robin Koovit
3. koht Ulrika Laur, Enn Robert Kinnas, Joosep Alvre

Meie kooli õpilaste suurepärased esitused Haanja suusaradadel

1.märtsil toimusid Haanja suusakeskuses Eesti Koolispordi Liidu 2017.a. suusatamisvõistlused.  Tüdrukute 10.-12. klassirühma 3 kilomeetrisel uisutehnika individuaalvõistlusel  võitis hõbemedali Katrin Kahu. Sama vanuserühma noormeestel tuli läbida 5 kilomeetrine distants. Viljandi Gümnaasiumi parimatena saavutasid Mihkel Muri  5. koha ja Robin Koovit 6. koha. Väga hea võistluse tegid ka Kertu Kumm, Margit Murumägi, Triin Hüva ja Andreas Martin Reili.

Samal võistluspäeval asuti pärast paaritunnist pausi selgitama parimaid koole segateatesuusatamises, kus igal võistlejal tuli läbida 500 meetrine sprindietapi. Meie kooli õpilased võitsid hõbemedali koosseisus: Katrin Kahu, Mihkel Muri, Kertu Kumm ja Robin Koovit.

Koolide 10.-12.klassirühma võistkondliku paremuse selgitamiseks liideti parima tüdruku ja parima  poisi tulemus ning veel 4 paremat tulemust. Lisaks pidi kool  olema esindatud ühe teatesuusatamise võistkonna. Koondarvestuse tulemusena autasustas Eesti Koolispordi Liit meie kooli õpilasi hõbemedalitega.