Töötajad

 


direktor Ülle Luisk

ylle.luisk[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 301, 58 55 99 55

 


õppealajuhataja Ingrid Kärmas

ingrid.karmas[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 302, 58 55 99 94

 


 


sekretär-juhiabi Kristi Lepik

kristi.lepik[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 300


õppekorralduse spetsialist Monika Austrin

monika.austrin[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 303


huvitegevuse koordinaator Ave Alvre

ave.alvre[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 309, 56 15 07 97


projekti ja avalike suhete juht Ene Nobel

ene.nobel[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 309, 5 16 16 12


haridustehnoloog Marika Anissimov

marika.anissimov[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 307



raamatukogu juhataja Epp Jõhve

epp.johve[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 308


õppenõustaja-karjäärikoordinaator Raili Toikka-Tamm

raili.toikkatamm[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 310, 58 60 11 02


õppenõustaja Liivi Ilves

liivi.ilves[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 310, 58 55 92 23


IT administraator Igor Anissimov

igor.anissimov[{@}]vilgym.edu.ee

55 64 19 98

 


 

 

Õpetajad Aine Kontakt Rühmajuhendamine
Ave Abroi Inglise keel ave.abroi{[@]}vilgym.edu.ee

I majanduse õppesuund

 

Hiie Allvee Saksa keel hiie.allvee{[@]}vilgym.edu.ee

III võõrkeelte õppesuund

 

Ave Alvre Tantsuõpetus ave.alvre{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kertu Alvre Tantsuõpetus kertu.alvre{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Marika Anissimov Arvutiõpetus, matemaatika marika.anissimov{[@]}vilgym.edu.ee

I looduse õppesuund

 

Igor Anissimov Füüsika igor.anissimov{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Monika Austrin Arvutiõpetus monika.austrin{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Valentina Barabanova Vene keel valentina.barabanova{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Malle Eglit Matemaatika malle.eglit{[@]}vilgym.edu.ee

I matemaatika-füüsika õppesuund

 

He Fan Hiina keel

 

 

 
Külli Hiiemäe-Metsar Majandusõpetus kylli.hiiemaemetsar{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Vilma Härmik Emakeel ja kirjandus vilma.harmik{[@]}vilgym.edu.ee

II majanduse õppesuund

 

Liivi Ilves Perekonnaõpetus liivi.ilves{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Ain Iro Matemaatika ain.iro{[@]}vilgym.edu.ee

III matemaatika-füüsika õppesuund

 

Sigrid Janke

Prantsuse keel

sigrid.janke{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Aari Juhanson Inglise keel aari.juhanson{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kristiina Jürisson Kehaline kasvatus kristiina.jyrisson{[@]}vilgym.edu.ee

II matemaatika-füüsika õppesuund

 

Ain Jürisson Kehaline kasvatus ain.jyrisson{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kaarel Kallas Kehaline kasvatus kaarel.kallas{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Aili Kiin Emakeel ja kirjandus aili.kiin{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Johan-Kristjan Konovalov

Inglise keel

 

 

 

Juta Klettenberg

Emakeel ja kirjandus juta.klettenberg{[@]}vilgym.edu.ee

I sotsiaalõppesuund

 

Pille Kährik Muusikaõpetus pille.kahrik{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kirsti Käiväräinen Soome keel kirsti.kaivarainen{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Aare Külama Muusikaõpetus aare.kylama{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kristy Leinus Ladina keel, usundiõpetus kristy.leinus{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Airi Luhaäär füüsika

airi.luhaaar{[@]}vilgym.edu.ee

II looduse õppesuund

 

Paavo Matsin Kirjandus paavo.matsin{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Kätlin Mirka Ajalugu katlin.mirka{[@]}vilgym.edu.ee

II sotsiaalõppesuund

 

Oscari Moks Riigikaitse  

 

 

Eda Mänd Inglise keel eda.mand{[@]}vilgym.edu.ee

II humanitaar- ja kunstide õppesuund

 

Monika Mändmaa Kunstiõpetus monika.mandmaa{[@]}vilgym.edu.ee

III humanitaar- ja kunstide õppesuund

 

Margit Nuija Matemaatika margit.nuija{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Hilje Nurmsalu Geograafia hilje.nurmsalu{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Vahur Pohlasalu Füüsika vahur.pohlasalu{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Tiia Pukk Inglise keel tiia.pukk{[@]}vilgym.edu.ee

III majanduse õppesuund

 

Marja-Liisa Raudne Emakeel ja kirjandus, filosoofia

marjaliisa.raudne{[@]}vilgym.edu.ee

II võõrkeelte õppesuund

 

Katrin Reinup Kehaline kasvatus katrin.reinup{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Erika Rummel Emakeel ja kirjandus erika.rummel{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Ene Runing Kunstiõpetus ene.runing{[@]}vilgym.edu.ee

I humanitaar- ja kunstide õppesuund

 

Toomas Rähn Matemaatika toomas.rahn{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Juhan-Mart Salumäe Ühiskonnaõpetus juhanmart.salumae{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Silvia Soro Kooliteater ja draamaõpetus silvia.soro{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Merle Sukk Matemaatika merle.sukk{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Jevgenia Žalõbina Vene keel jevgenia.zalobina{[@]}vilgym.edu.ee

I võõrkeelte õppesuund

 

Raili Toikka-Tamm Psühholoogia, karjääriõpetus raili.toikkatamm{[@]}vilgym.edu.ee

 

 

Mare Vega Salamanca Hispaania keel

 

mare.vegasalamanca{[@]}vilgym.edu.ee

 
Liivi Vislapuu Ajalugu liivi.vislapuu{[@]}vilgym.edu.ee

III sotsiaalõppesuund

 

Ave Vitsut Keemia ave.vitsut{[@]}vilgym.edu.ee

III looduse õppesuund

 

 


 

Nimi Ametinimetus Kontakt
Ene Malla tervishoiutöötaja

 

43 60 312

 

Epp Härm laborant

epp.harm[{@}]vilgym.edu.ee

 

Reet Küttis administraator

reet.kyttis[{@}]vilgym.edu.ee

43 60 313

Reet Saar administraator

43 60 313

 

Söökla  

43 60 311

 

Honesta õpetajate tuba  

43 60 304

 

Nova õpetajate tuba  

43 60 305

 

Kehalise kasvatuse õpetajad  

43 60 306