• Keemia labor
  • Noortekoor
  • Maalilaager

Koolijazz=Jazzikool

Käesolevaga anname teada, et “Koolijazz=Jazzikool” toimub taas!

Aeg: 2. - 4. jaanuar 2018.

Avalikud asjad:

2 jaanuar kl 19 “MÄNGU ILU” (seitsmes võistumängimine ansamblitele eelregistreerimisega)

3. jaanuar kl 19 kontsert. CARLOS MORENO (klaver, Itaalia)

LAURI KADALIPP SOCIAL JAZZ

4. jaanuar kl 16 lõppkontsert “JAZZIKOOL

Ööbimine: Viljandi Noorte Huvikeskus

Toitlustus: Kultuuriakadeemia kohvik, Pärimusmuusika ait

Osalemistasu: 45 € (korraldaja saab esitada arve, ka osalise)

Õpetajad: Allan Järve, Kirke Karja, Janno Trump, Reigo Ahven, Kristjan Randalu, Mihkel Mälgand, Carlos Moreno, Riina Trumm, Andres Noormets, Jaak Sooäär, Ivi Rausi jt

PALJU TOREDAID INIMESI, TEIE SEAL HULGAS!

Õppetöö: ansamblipõhine + bigbänd + vokaalansambel!

Registreerimine e-aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  (kindlasti teatada: nimi, vanus, instrument, mitu aastat õppinud, õpetaja nimi).

Tähtaeg: hiljemalt 20. detsember 2017 a.  Kohtade arv piiratud. (kui 75 kohta täis, siis... kohtume hilinejatega järgmisel aastal).

Täpne tööplaan pärast jõule e-aadressil:  www.kultuur.ut.ee/koolijazz

Korraldaja: Muusika Viljandi Büroo/MTÜ Viljandi Vanamuusika Festival (arveldusarve: EE1610 1022 0020 668014, ülekandel märkida nimi + jazzikool, arve saamiseks pöördu: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Koostöö: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakond, Viljandi Muusikakool

Meeskond: Trallmann (korralduspealik)

Erko Niit, Sander Kahu, Marko Mägi (õppepealikud)

Muu info: Särgid tulevad taas!  . Hind: 9 €. Kujundusega saab tutvuda.

Saadaval ka varasemate ”Koolijazz=Jazzikool” lõppkontserti DVD, hind: 3 €.

Info: www.kultuur.ut.ee/koolijazz

Kontakt: Trallmann  5665 9257: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (olme, finants)

Erko Niit 5197 4524: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (õpitöö, ”Mängu Ilu”)