• Abituriendid riigieksamil
  • Viljandi Gümnaasiumi tekkel
  • Külas käis rändav bioklass
  • Teadusteatrite festival
  • Noorte segarühm
  • Vaade koolimajale
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Koolimaja esine
  • Maalilaagri töö
Filter

Tule tantsukontserdile

4. lennu lõpuaktuse fotod

Pildistas Viktor Tund

 

Viljandi Gümnaasiumi 4. lennu lõpuaktus

Viljandi Gümnaasiumi 4. lennu lõpuaktus toimub 22. juunil kell 15:00 Viljandi spordihoones.

Info õnnitlejatele: aktuse kestvus umbes 2 tundi, ilusa ilma korral toimub õnnitlemine õues, spordihoone läheduses.

 

Kell 13:30 toimub Viljandi Gümnaasiumi aatriumis bankett lõpetajatele ja õpetajatele.

 

Õnnitleme kõiki lõpetajaid!


 

Koolimaja suvised lahtioleku ajad

 

25. juuni – 30. juuni  kl 8 – 17 tööpäeviti

1. juuli – 7. august kl 8 – 14 tööpäeviti

10. august – 21. august kl 8 – 17 tööpäeviti

24. august– 31. august kl 8 – 20 tööpäeviti

 

Suvel on majas lahtioleku ajal administraator, tel 436 0313.


 

Lõpuaktuse ja banketi piltide tellimine

Lõpetajad saavad  vaadata ja tellida aktusel tehtud pilte aadressil: www.fotomaagia.ee  ALBUM:  67552

Kui tellite kuni 28.06. kella 12.00-ni, saate pildid  kooli valvelauast kätte 29.juunil alates kella 10.00-st . Pärast 28. juunit tellitud pildid saabuvad valvelauda hiljem.

Piltide hinnad:

10x15    1.-

15x21    2.-

A4         5.-

A3        10.-

Dokumentide esitamine kooli astumiseks

Dokumente saab esitada 17.06 - 18.06.2015 kell 9:00 - 14:00

Dokumendid on:

-avaldus (eeltäidetav avaldus on kättesaadav alates 05.05.2015);

-tervisekaart või ametlikult kinnitatud väljavõte tervisekaardist;

-põhihariduse omandamist tõendavad dokumendid (põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht);

- 9. klassi tunnistus;

-sisseastuja isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse või -tõendi) koopia;

-kui taotluse esitab vanem või vastutav isik, siis tema isikut tõendava dokumendi koopia.

 

Dokumendid esitavad nii kutsetega õpilased, kooli sissesaanud õpilased, kui ka vestlusele kutsutud õpilased 17.06 - 18.06.2015.


 

Vestluste ajad

Humanitaarõppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
302 17.06.2015 9:15
167 17.06.2015 9:30
165 17.06.2015 9:45
168 17.06.2015 10:00
169 17.06.2015 10:15

 

Kunstide õppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
188 17.06.2015 9:00
201 17.06.2015 9:15
189 17.06.2015 9:30

193

17.06.2015 9:45
197 17.06.2015 10:00
192 17.06.2015 10:15
176 17.06.2015 10:30
184 17.06.2015 11:00
190 17.06.2015 11:15
172 17.06.2015 11:45
181 17.06.2015 12:00
179 17.06.2015

12:15

194 17.06.2015 12:30
180 17.06.2015 12:45
185 17.06.2015 13:00
195 17.06.2015 13:15
183 17.06.2015 13:30
182 17.06.2015 14:00

 

Looduse õppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
211 17.06.2015 9:00
209 17.06.2015 9:15
210 17.06.2015 9:30
218 17.06.2015 9:45
215 17.06.2015 10:00
213 17.06.2015 10:15
221 17.06.2015 10:30
219 17.06.2015 10:45
224 17.06.2015

11:00

204 17.06.2015 11:15
225 17.06.2015 11:30
212 17.06.2015 11:45
222 17.06.2015 12:00
208 17.06.2015 12:15
205 17.06.2015 12:45

 

Majanduse õppesuund

 

Kood Kuupäev Kellaaeg
238 17.06.2015 9:00
234 17.06.2015 9:15
243 17.06.2015 9:30
293 17.06.2015 9:45
233 17.06.2015 10:00
239 17.06.2015 10:15
257 17.06.2015 10:30
226 17.06.2015 10:45
308 17.06.2015 11:00
253 17.06.2015 11:15
261 17.06.2015 11:30
266 17.06.2015 11:45
229 17.06.2015 12:00
263 17.06.2015 12:15
255 17.06.2015 12:30
235 17.06.2015 12:45
269 17.06.2015 13:00
232 17.06.2015 13:15
244 17.06.2015 13:30
246 17.06.2015 13:45
230 18.06.2015 9:00
268 18.06.2015 9:15
231 18.06.2015 9:30
270 18.06.2015 9:45
262 18.06.2015 10:00
237 18.06.2015 10:15
247 18.06.2015 10:30
249 18.06.2015 10:45
251 18.06.2015 11:00
291 18.06.2015 11:15
252 18.06.2015 11:30
265 18.06.2015 11:45
248 18.06.2015 12:00
241 18.06.2015 12:30
250 18.06.2015 13:15
240 18.06.2015 13:30

 

Matemaatika-füüsika õppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
278 17.06.2105 9:00
290 17.06.2105 9:15
351 17.06.2015 9:45
276 17.06.2105 10:15
277 17.06.2105 10:30
287 17.06.2105 10:45
275 17.06.2105 11:00
289 17.06.2105 11:15
272 17.06.2105 11:30

 

 

Sotsiaalõppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
322 17.06.2105 9:00
320 17.06.2105 9:15
314 17.06.2105 9:30
295 17.06.2105 9:45
352 17.06.2105 10:00
298 17.06.2105 10:15
308 17.06.2105 10:45
328 17.06.2105 11:00
299 17.06.2105 11:15
296 17.06.2105 11:30
304 17.06.2105 11:45
324 17.06.2105 12:00
306 17.06.2105 12:15
318 18.06.2105 9:15
319 18.06.2015 9:30
294 18.06.2105 9:45
325 18.06.2105 10:00
323 18.06.2105 10:15
158 18.06.2105 10:30
311 18.06.2105 10:45
305 18.06.2105 11:00
327 18.06.2105 11:15
310 18.06.2105 11:30
300 18.06.2105 11:45
307 18.06.2105 12:00
326 18.06.2105 12:15

 

Võõrkeelte õppesuund

Kood Kuupäev Kellaaeg
349 17.06.2105 9:00
334 17.06.2105 9:15
348 17.06.2015 9:45
338 17.06.2105 10:00
335 17.06.2105 10:15
337 17.06.2105 10:30
344 17.06.2105 10:45
340 17.06.2105 11:00

 

Rannamängud

11. juuni on Viljandi Gümnaasiumi õpilastele tavalisest erinev koolipäev, sest õppetunnid toimuvad rannas, võistluste näol!

Viljandi Gümnaasiumi Rannamängud 2015 temaatika on seotud mütoloogiliste tegelastega. Iga klass on saanud omale tegelase ning värvikoodi, millega gruppe eristatakse. 

Jätkame ka lipu traditsiooniga - igal rühmal on vaja meisterdada lipp. Soovituslikult tullakse kohale ka oma riigi maskotiga (kas siis meisterdatud või värvitud inimese kujul). 

AJAKAVA: 
08:00 Kogunemine kooli juures
08:15 Rongkäik randa 
08:45 Rannamängude avamine
09:15 Teatevõistlus (kunstmuruväljakul)
10:15 MÄNGUDE ALGUS
11:00 vabaõhujõusaal ja aeroobika
12:00 MyFitnessi töötuba
12:00-13:00 söömine
14.30 Rannamängude orienteeruv lõpp


PANE ENNAST VALMIS!

NB! Tegemist on siiski koolipäevaga ning seega on sündmus kohustuslik kõigile Viljandi Gümnaasiumi õpilastele! (v.a abituurium, kellele on sündmus vabatahtlik, kuid ootame siiski osavõttu!)

Sisseastumiseksami tulemused

Kõik õpilased (nii kutsega kui ka vestlusele kutsutud õpilased), kes soovivad asuda õppima Viljandi Gümnaasiumisse peavad täitma avalduse. Tähtaeg on 11. juuni 2015.

Vestlusele kutsutud õpilased peavad valima endale sobiva aja nime järel olevalt lingilt. Kutsega õpilased ja õpilased, kes said sisseastumiseksami tulemuseks 70 - 100% ei pea vestlusele registreeruma.

Dokumentide esitamine (vt vajalikke dokumente) ja avalduse allkirjastamine ning vestlused toimuvad 17.06 - 18.06.2015.

Nädal enne vestlusi avaldame kodulehel ka vestluste ajad koodide alusel. NB! Ärge unustage oma koode veel ära!

Vaata enda matemaatikatestitulemusi ja eesti keele testi tulemusi.

Vaata tulemusi, esita avaldus ning vali sobiv vestluse aeg

Õppekorralduse ajaplaan 2015/2016 õppeaastal

 

Perioodid  
I periood 01.09.2015 - 16.10.2015
II periood 26.10.2015 - 11.12.2015
III periood 14.12.2015 - 19.02.2016
IV periood 29.02.2016 - 15.04.2016
V periood 25.04.2016 - 10.06.2016

 

 

 

 

 

 

 

Koolivaheajad
17.10.2015 - 25.10.2015
23.12.2015 - 10.01.2016
20.02.2016 - 28.02.2016
16.04.2016 - 24.04.2016
17.06.2016 - 31.08.2016

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

Suvel koolimaja suletud

Alates 1. juulist kuni 10. augustini koolimaja suletud. Kontakttelefon 43 60 300.

Viljandi Gümnaasiumi uued õpilased

Hea põhikooli lõpetanu. Kui Sa oled avastanud Viljandi Gümnaasiumi enda jaoks alles nüüd, siis kontakteeru kindlasti kooli kantseleis telefonil 43 60 300.

 

Veel on 4 vaba kohta 11.-15. august toimuvasse kunstilaagrisse. Kui soovid osaleda, siis anna teada kunstiõpetajale Ene Runingule, temalt ka täpsem info: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Viljandi Gümnaasiumisse vastuvõetud õpilased

Humanitaar- ja kunstiõppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Monika Mändmaa

Humanitaarõppesuund

1 Johanna Britt Berzin
2 Käthlin Hunt
3 Elina Joa
4 Merin Jõekäär
5 Katrin Kahu
6 Heleri Kallaste
7 Kaire Kannistu
8 Annika Kutti
9 Adeliina-Lisette Lepp
10 Kariina Lääts
11 Piret Pulst
12 Jan-Erik Sarv
13 Kärt Seil
14 Triinu Tellis
15 Maris Tetsmann
16 Karina Vahtramäe
17 Karin Õnne
  Kunstiõppesuund  
1 Gerthrud Grents
2 Mariann Grünbaum
3 Roven Jõekäär
4 Merili Järvik
5 Martin Kabanov
6 Maribel Kahu
7 Laura Lepik
8 Markkos Martma
9 Marek Napritson
10 Maria Porkanen
11 Carl-Eric Salm
12 Mairo Seire
13 Malle Soosaar
14 Mirell Šmidt
15 Helena Tammesalu
16 Steven-Kristjan Tšoba
17 Liisi Vister

 

Looduse õppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Ave Vitsut

1 Merilin Andres
2 Kristjan Arro
3 Kunnar Bergmann
4 Tiina Braun
5 Aigi Imala
6 Agne Joalanda Jõgis
7 Kullar Jõras
8 Johanna Maria Kala
9 Kerli Kislõi
10 Rait Mändmets
11 Ingmar Mürksepp
12 Martin Otto Parve
13 Keidi Põder
14 Kellyly Saar
15 Anete Sikk
16 Merit Sillaots
17 Ester Suur
18 Markus Toom
19 Gerda Ustimenko
20 Alissa Veskimäe

 

Majanduse õppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Tiia Pukk

1 Stefan Airapetjan
2 Karl-Eric Alert
3 Margarita Allik
4 Karl Aren
5 Sitsiilia Bergmann
6 Alari Hommik
7 Marcus Kais
8 Kätlin Kallas
9 Kätlin Karpovski
10 Tanel Kauksi
11 Kerli Kingsepp
12 Madis Kirsman
13 Kaur Koppel
14 Gerda Kuru
15 Kevin Kõrge
16 Annabel Liinsoo
17 Ott Martens
18 Helina Nurme
19 Reily Paas
20 Sigrid Paas
21 Kristo Pae
22 Joosep Pill
23 Laura Prii
24 Kristiina Raba
25 Norman Reinberg
26 Renita Salur
27 Cätlyn Taškin
28 Mikk Teras
29 Edgar Toimetaja
30 Andra Vaimla
31 Henrik Veeremäe
32 Karmen Vilberg
33 Mari Änilane

 

Matemaatika-füüsika õppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Ain Iro

1 Kermo Aasmäe
2 Egert Adrat
3 Toomas Erik Anijärv
4 Triin Hüva
5 Karlis Jänes
6 Hanna Kristin Kavak
7 Martin Kuusk
8 Kristofer Kõss
9 Peeter Leets
10 Danel Leppenen
11 Marko Liias
12 Kelina Lillemets
13 Risto Luuri
14 Elisabeth Muts
15 Karin Niinemets
16 Henri Niinpalu
17 Loora Orav
18 Günther Põllumäe
19 Erik Rebane
20 Kevin Reichenbach
21 Laureen Reier
22 Brigita Roslender
23 Sander Saar
24 Sten Siro
25 Juhan Tammemäe
26 Triin Tetsmann
27 Tõnis Toom
28 Sten Tuvi
29 Lars-Henry Vehman

 

Sotsiaalõppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Liivi Vislapuu

1 Erik Becker
2 Oskar Berggren
3 Ragne Dimitrijev
4 Sander Hiiemäe
5 Merilin Jürisson
6 Thomas Kipper
7 Kati-Kristella Kivisild
8 Kris- Katry Kohv
9 Ragnar Kolomets
10 Vanessa Kärmas
11 Alko Laanoja
12 Martin Lõssov
13 Lisete Mein
14 Kati Narusberg
15 Angela Nurk
16 Elina Pea
17 Marit Pihelgas
18 Elerin Põder
19 Triinu Roosileht
20 Joonas Roosmann
21 Smilla Sangernebo
22 Mihkel Teder
23 Kaidi Toom
24 Oskar Udras
25 Triin Undla
26 Melany Vainola
27 Laura Viira
28 Kalev Välk

 

Võõrkeele õppesuund, rühmajuhendaja õpetaja Marika Kangro

1 Agnes Akkermann
2 Mark Drõgin
3 Laura Helinurm
4 Sanna Härm
5 Laura Järvelaht
6 Anna Kaling
7 Keiti Leppik
8 Lili-Marlen Liblik
9 Erki Liiv
10 Kristjan Luik
11 Birgitta Mölder
12 Birgit Paberit
13 Robert-Kenneth Piir
14 Eva Paula Pukk
15 Kerttu-Karina Puusild
16 Kristin Põder
17 Katrin Raigla
18 Rain Reimann
19 Annie Saavan
20 Kerli Tamm
21 Berit Terras
22 Cardo Tisler
23 Sanna-Leenu Veli
24 Gerda Vindi

 

Rannamängude tulemused

30. mail toimunud rannamängude tulemused:

Üldkokkuvõte

I koht III SOb/VÕ

II – III koht II RE ja II MA

IV – V koht I SO ja II VÕ

VI koht õpetajad

 

Teatevõistlus

I koht II MA

II koht II VÕ

III koht II RE

 

Tennis

I kohtIII SOb/VÕ

II koht õpetajad

III kohtõpetajad/ I RE

 

Võrkpall

I kohtvilistlased

II koht II RE

III koht III LoMa

 

Korvpall

I koht vilistlased

II koht I SO

III koht III LoMa

 

Jalgpall

I koht I SO

II kohtI MA

III koht III SOb/VÕ


 

Kooli kantselei lahtiolekuajad suvel

Viljandi Gümnaasiumi kantselei on suvel avatud järgmiselt:

25. juuni - 02. juuli 2013 kell 9:00 - 13:00 Kesk-Kaare 17, I korrus. Tel: 43 44 060

03. juuli -  02. august TELEFONIL 43 60 300(uus tel. alates 03. juuli 2013)

Alates 05. august 2013 aadressil Hariduse 2. 
Kontaktid:
- õppeosakond: 43 60 303
- sekretär- juhiabi: 43 60 300