• Keemia labor
  • Maalilaager

Pane tähele!

• VI lennu lõpuaktus

Viljandi Gümnaasiumi VI lennu lõpuaktus toimub 22. juunil kell 16:00 Viljandi spordihoones. Sellele eelneb koolimajas kell 14:30 bankett õpilastele ja õpetajatele.

Sisseastumiseksami tulemused ja avaldus Viljandi Gümnaasiumisse astumiseks

Avaldame vestlusele kutsutud õpilaste sisseastumiseksami tulemused.

Kõik õpilased, kes soovivad asuda õppima Viljandi Gümnaasiumisse 2018/2019 õppeaastal, peavad täitma avalduse. Avalduse täitmisega kinnitad Sa ka enda tuleku vestlusele. Avaldust saab esitada kuni 11. juunini 2018.

Vestlused toimuvad 20. ja 21. juunil, vestluse aeg ja eksamitulemused on nähtavad infosüsteemist: https://viljandi.koolikatsed.ee/

Tähelepanu! 19.06 vestluse kuupäev on muudetud 21.06 seoses lõpuaktustega. Info saadetakse meili peale!

Kui vestluse aeg mõjuval põhjusel ei sobi, siis palun saada infosüsteemi kaudu meile sõnum.

Vestlusele tuleku eel mõtle enda jaoks läbi järgmised küsimused:

1) Sinu motivatsioon gümnaasiumisse õppima asumisel.

2) Sinu eesmärk edasiõppmise osas.

3) Sinu huvialad ja millega soovid gümnaasiumis õppimise ajal lisaks tegeleda.

4) Sinu valitud õppesuuna kõrval teine õppesuuna eelistus (juhuks, kui sa ei mahu õppima esimesena valitud õppesuunas).

Üldine pingerida

Matemaatika testi tulemused