• Keemia labor
  • Maalilaager

Pane tähele!

• VI lennu lõpuaktus

Viljandi Gümnaasiumi VI lennu lõpuaktus toimub 22. juunil kell 16:00 Viljandi spordihoones. Sellele eelneb koolimajas kell 14:30 bankett õpilastele ja õpetajatele.

Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksam

Registreerimine Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile toimus kuni 9. aprillini 2018. Registreerumislink: https://viljandi.koolikatsed.ee/ Samast keskkonnast saavad õpilased teada eksamitulemused.

Eksam toimub 14. aprillil Viljandis, Hariduse 2.

Sissestumiseksamiks koguneda 9:50 Viljandi Gümnaasiumisse. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, kalkulaator, kirjutusvahendid ja vahetusjalanõud.

Küsimuste korral pöörduda õppealajuhtaja Ingrid Kärmase poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..