• Keemia labor
  • Maalilaager

Oluline info uueks õppeaastaks

Õpilaskodu info

Õpilased, kes soovivad algaval õppeaastal (2017/2018 õ/a) kohta Viljandi Kutseõppekeskuse õpilaskodus, palun pöörduge otse õpilaskodu juhi Eha Kallase poole järgmistel kontaktidel:

e-post -  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

telefon - 4351034

Õpikute jagamine
Õpilased, kes alustavad I aasta õpilastena 2017/2018 õppeaastal, saavad kooli raamatukogust õpikud kätte 30. augustil kell 9.00-12.00. NB! Samal ajal saab teha koolis ka foto õpilaspileti jaoks!

Foto elektroonilisele õpilaspiletile-uksekaardile

Õppetööd alustavatel I aasta õpilastel tuleb saata kooli haridustehnoloogi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. elektrooniline pilt õpilaspileti-uksekaardi jaoks.

Faili nimeks tuleb panna oma isikukood.

Palun lisage e-kirja teemaks foto.

Kõige lihtsam on saada pilt portaali eesti.ee kaudu. Vaata juhendit, kuidas pilti sellest portaalist saada. Foto ei tohiks olla vanem, kui 1 aasta. Pildi saatmise tähtaeg on 31. august 2017.

Kui pilti ei õnnestu portaalist eesti.ee saada võib saata ka mõne muu elektroonilise pildi, pildistada otsevaates, pildil peab olema nägu kuni õlgadeni. Pildi mõõtmed eesti.ee portaalis on 400x528 pikslit, pilt võiks olla umbes sama suur.

Saate kindlasti ka vastuse, kas pilt on kohale jõudnud ja sobilik.

Ligipääs e-päevikule

Stuudiumisse pääseb alates 1. septembrist, samuti saavad vanemad taotleda juurdepääsu pärast seda, kui uued õpilased on lisatud.