• Abituriendid riigieksamil
  • Viljandi Gümnaasiumi tekkel
  • Külas käis rändav bioklass
  • Keemia labor
  • Raamatukogu
  • Vaade koolimajale
  • Sport
  • Noortekoor
  • Koolimaja esine
  • Maalilaager

Uued õpilased 2017/2018 õa

Humanitaar- ja kunstide õppesuund

Rühmajuhendaja õp Monika Mändmaa

 

Jrk nr Eesnimi Perekonnanimi
1 Anette Ant
2 Siret Eller
3 Kendra Kabanen
4 Annabrita Kalda
5 Grete Kangur
6 Marleen Krause
7 Leelo Kukk
8 Cäroly Kõss
9 Keiti Leon
10 Katariina Lips
11 Kadi Lõhmus
12 Mari-Liis  Martin
13 Laura Miller
14 Helery Isabel Milvek
15 Anne-Ly Mutli
16 Johanna Mõtsar
17 Birgit Partvei
18 Karolin Puranen
19 Marta Põldur
20 Jarmo Põlluste
21 Andreas  Päeva
22 Grete Rahnel
23 Renata Randmaa
24 Christin Reiman
25 Katrina Merily Reimand
26 Alar Rõigas
27 Veronika Sadkevitš
28 Kairi Sammul
29 Andra Soopa
30 Anelle Suviste
31 Marta Tamm
32 Raido Tihane
33 Lisett Tiido
34 Grete Uba
35 Marian Vridolin
36 Liisi Välb

 

Looduse õppesuund

Rühmajuhendaja õp Ave Vitsut

 

Jrk nr Eesnimi Perekonnanimi
1 Karl Marcus Allikas
2 Raik Andre
3 Anett Arusalu
4 Ukku Habakukk
5 Eliisabet Helde
6 Rasmus Hytönen
7 Magdalena Lourdes Ilter
8 Robin Kare
9 Kaisa Karjus
10 Meeri-Lii Kaseoja
11 Enrico Koormann
12 Kevin-Kristjan Koppel
13 Laura Laarmann
14 Marten Lepik
15 Oskar Lind
16 Leene Lotta Lüdimois
17 Mari Mäe
18 Albert Männik
19 Germo Paas
20 Eli Paul
21 Hanna-Liisa Peerna
22 Sten Eric Persidski
23 Lisette Põrk
24 Äli Rander
25 Andres Hermann Ritval
26 Marie Ruut
27 Stella Siilak
28 Ilona Tasane
29 Jürgen Toome
30 Kristjan Jaak Valk
31 Jane Õunap

 

Majanduse- ja ettevõtluse õppesuund

Rühmajuhendaja õp Tiia Pukk

 

Jrk nr Eesnimi Perekonnanimi
1 Kaisa  Allikoja
2 Marc Eirand
3 Marjanno Evert 
4 Martin Holtsmann
5 Deiro Jazepov
6 Raigo Joala
7 Joosep Johanson
8 Reniita Jugomäe
9 Inger Kaljula
10 Jennifer Kingsepp
11 Bertha-Pauline Kivilaan
12 Keiju-Triin Kuuba
13 Berit  Lehtsaar
14 Sander Lääts
15 Karl Georg Mumm
16 Kaspar Mälgand
17 Johanna Mängli
18 Annabel Nilisk
19 Siim  Otsa
20 Ceithy Paju
21 Martin  Palmiste
22 Markus Paris
23 Piret Pärnaku
24 Karl Raudmäe
25 Steven Roosimaa
26 Meret Rõõm
27 Sandra Rätsepso
28 Eda Rääk
29 Siim Salumaa
30 Kaspar Sirel
31 Rando Sulg
32 Sten Talimaa
33 Rasmus Tuur
34 Joel Uustal
35 Artur Vinnal
36 Maarja Volt
37 Hanna Mägi

 

Sotsiaalainete õppesuund

Rühmajuhendaja õp Liivi Vislapuu

 

1 Birgit Anijärv
2 Sten  Asu
3 Äli  Bergmann
4 Cathlyn Eirand
5 Anette Grüner
6 Inoola-Kiaara Ikkonen
7 Alice Kadak
8 Maretta Keldo
9 Marianne Kiilaspä
10 Kaarin Helene Kiisler
11 David Kingsepp
12 Helina Kitsing
13 Hanna-Liisa Koskor
14 Ann Kramer
15 Marye Kändma
16 Gitta Künnis
17 Michell Lepiko
18 Linnea-Rosi Meister
19 Marta Okas
20 Daniel-Jonas Peedo
21 Merilin Prantsus
22 Rauno Pruuli
23 Liisbeth Raudsepp
24 Liis Rets
25 Cerly  Saar
26 Kelli Saare
27 Karl Robin  Sarapuu
28 Kristel Sandra Soonik
29 Maido Tihane
30 Greete-Liisa Toom
31 Maria-Simone Torn
32 Martin Tukk
33 Rebeka Vainoja
34 Karoliine Vesso
35 Kelly Visla
36 Carina Maris Volmerson

 

Matemaatika-füüsika õppesuund

Rühmajuhendajad õp Katrin Reinup ja õp Ain Jürisson

 

1 Karl-Joan Alesma
2 Reliine Allik
3 Franko Dosugov
4 Leiger Fuks
5 Liis Heina
6 Janis Jaaniste
7 Markus Jakobson
8 Eva-Johanna Jürgenson
9 Anna-Liina  Kask
10 Sander Kiis
11 Laura Stina Kivistik
12 Deniel  Konstantinov
13 Marvin Kõomägi
14 Erki Laanemäe
15 Hegert Leevit 
16 Carmen Lepik
17 Rasmus Lond
18 Carol Luhaäär
19 Janno Lukas
20 Karl Rudolf Org
21 Hans-Kristjan Reimann
22 Regina Rebeca Rõõmussaar
23 Gustav- Hendrik Seeder
24 Bert Siimon
25 Rocco Smirnov
26 Aigo Sosi
27 Siim Tamme
28 Raimond Tulp
29 Kristiina  Uus
30 Klaus-Marten  Vehman
31 Karl Viies
32 Carmen Xin Lin Wang

 

Võõrkeelte õppesuund

Rühmajuhendajad õp Hiie Allvee ja õp Ene Nobel

 

Jrk nr Eesnimi Perekonnanimi
1 Sonja Anderson
2 Hannes Härmas
3 Karmen Kink
4 Kristiina Koltsova
5 Gerhard Gregory Kool
6 Kaisa-Mari Lehis
7 Jelizaveta  Maslejev
8 Anete Mets
9 Erich Karl Moik
10 Diana Moora
11 Grete Muttik
12 Kendra Männigo
13 Kelly Nurmik
14 Carmen Nõmm
15 Birgit Potter
16 Piret Potter
17 Oliver Roht
18 Maria Elisabeth Soonik
19 Kendra Sootla
20 Jarmo Tiru
21 Romi Varula
22 Merit Vettik
23 Rebecca Villem