• Keemia labor
  • Maalilaager

Pane tähele!

• VI lennu lõpuaktus

Viljandi Gümnaasiumi VI lennu lõpuaktus toimub 22. juunil kell 16:00 Viljandi spordihoones. Sellele eelneb koolimajas kell 14:30 bankett õpilastele ja õpetajatele.

Füüsikaolümpiaadi lõppvoor

14. aprillil toimus füüsikaolümpiaadi lõppvoor, kus osales 59 gümnaasiumiastme õpilast. Üldarvestust peetakse 10.-12. klasside õpilastele koos,

22. koha ja diplomi sai Bert Siimon (7. koht 10. klasside arvestuses)

28. koha sai Jakob Univer (8. koht 12. klasside arvestuses)

47. koha sai Henri Tamm (17. koht 11. klasside arvestuses)

Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor

7. aprillil toimunud matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus Tartus saavutas Jakob Univer 12. klasside arvestuses 9.-10. koha ning teenis sellega välja III järgu diplomi. 11. klasside arvestuses sai Henri Tamm 11.-12. koha. 10. klasside arvestuses osales ka Bert Siimon, kes jagas 25.-26. kohta.

Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksam

Registreerimine Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile toimus kuni 9. aprillini 2018. Registreerumislink: https://viljandi.koolikatsed.ee/ Samast keskkonnast saavad õpilased teada eksamitulemused.

Eksam toimub 14. aprillil Viljandis, Hariduse 2.

Sissestumiseksamiks koguneda 9:50 Viljandi Gümnaasiumisse. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, kalkulaator, kirjutusvahendid ja vahetusjalanõud.

Küsimuste korral pöörduda õppealajuhtaja Ingrid Kärmase poole: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.