• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

1. septembri info

Viljandi Gümnaasiumi 2016/2017 õppeaasta avaaktus toimub 1. septembril kell 10.00 koolimajas.

Ootame õpilasi pidulikus riietuses. Kellel on olemas kooli tekkel, siis kindlasti ka teklitega. Pärast aktust toimub õppeaasta esimene rühmajuhendaja tund.

NB! Uutel I aasta õpilastel palume koguneda kell 9:45 enda õpperühma ruumi.

Rühmajuhendaja tunnid ja kogunemised toimuvad 1. septembril järgmistes ruumides:

Õpperühm

III võõrkeel

N229

Hiie Allvee

2. septembril toimub õues koostööpäev "Reipalt koolipinki". Alguse kellaaeg ja kava täpsustub.

Tunniplaanijärgne õpe algab 5. septembrist.

Info 2016/2017 õppeaasta uutele õpilastele

Õpilased, kes soovivad algaval õppeaastal (2016/2017 õ/a) kohta Viljandi Kutseõppekeskuse õpilaskodus, palun pöörduda otse õpilaskodu juhi Eha Kallase poole järgmistel kontaktidel:

e-post -  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

telefon - 4351034

Õpilased, kes alustavad I aasta õpilastena 2016/2017 õppeaastal, saavad kooli raamatukogust õpikud kätte 30. augustil kell 9.00-12.00.

Viljandi Gümnaasiumis on kasutusel elektrooniline õpilaspilet-uksekaart. Sellega saab siseneda koolimajja, laenutada raamatuid ja sööklas süüa.

2016/2017 õppeaastal Viljandi Gümnaasiumis õppetööd alustavatel õpilastel tuleb saata kooli haridustehnoloogi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. elektrooniline pilt õpilaspileti-uksekaardi jaoks. Faili nimeks tuleb panna oma isikukood. Palun lisage e-kirja teemaks foto.  Kõige lihtsam on saada pilt portaali eesti.ee kaudu. Vaata juhendit, kuidas pilti sellest portaalist saada. Foto ei tohiks olla vanem, kui 1 aasta. Pildi saatmise tähtaeg on 31. august 2016.

Kui pilti ei õnnestu portaalist eesti.ee saada võib saata ka mõne muu elektroonilise pildi, pildistada otsevaates, pildil peab olema nägu kuni õlgadeni. Pildi mõõtmed eesti.ee portaalis on 400x528 pikslit, pilt võiks olla umbes sama suur.

Saate kindlasti ka vastuse, kas pilt on kohale jõudnud ja sobilik.

Kui elektroonilist pilti ei ole mingil põhjusel võimalik saata, siis palun tulla 1. septembril või 2. septembril koolimajas ruumi H104 (vanas majas). Teeme pildi kohapeal.

Stuudiumisse pääseb alates 1. septembrist, samuti saavad vanemad taotleda juurdepääsu pärast seda, kui uued õpilased on lisatud.