• Teadusteatrite festival
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

A. Maramaa nim matemaatikaülesannete lahendamise võistlus

10. märtsil 2017 toimus A. Maramaa nim. matemaatikaülesannete lahendamise võistlus.

Ttulemused:

9.-10. klasside arvestuses
1. - 2. Henri Tamm
3. Sander Rohtla

11.-12. klasside arvestuses
1. Jakob Univer
2. Karin Niinemets
3. Kevin Reichenbach

Kooli algebrakonkursi tulemused

6.-10. märtsini 2017 toimus ülekooliline algebrakonkurss.

Ülekoolilisel algebrakonkursil said maksimumpunktid

Carmen Karma
Karin Niinemets
Kristiina Kase
Kevin Reichenbach
Janne Jegorkina
Toomas Erik Anijärv
Katrin Kahu
Roomet Laos
Gerli Bergmann
Hannabel Kruusmäe
Äli Agnes Järve
Raul Tambre
Alissa Veskimäe
Liisa Toomingas
Ingmar Mürksepp
Parim kitsa matemaatika õppija oli Elsa Vanker, kes kaotas maksimumist ainult ühe punkti.

Kolme ala ehk AGA (aritmeetika, geomeetria, algebra) kokkuvõttes oli parim Karin Niinemets, kes sai kõigil aladel maksimumpunktid ehk 120 punkti kokku. Teiseks tuli Liis Rull 119 punktiga ning 3.-5 kohta jagasid Janne Jegorkina, Juhan Tammemäe ja Liisa Toomingas 118 punktiga.
Parim kitsa matemaatika õppija oli Elsa Vanker 103 punktiga.

Registreeru Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile!

Registreeri end Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile 06.03.2017  - 16.04.2017. Registreerimisvormis küsime kahe trimestri või veerandi hindeid, seega saad täita vormi pärast teise trimestri hinnete saamist. Registreeruma peavad ka kutsega õpilased. Kutsed saabuvad koolidesse hiljemalt 15. märtsiks.

Registreerimisvorm: https://goo.gl/sLXipg

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.