• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

Meediamulli koolivõistlus II aasta õpilastele

21. novembril toimus meediamulli viktoriini koolivoor II aasta õpilastele. Parimad olid:

I koht Stina Statsenko, Hanna Kallas, Hanna Kerstina Kartau
II koht Jakob Univer, Kristiina Kase, Egert Neverovski
III koht Kirke Siimso, Andres Eek, Helina Välb
III koht Tiia-Linda Purge, Cathy-Liis Leesment, Kristin Kink

2016 aasta noorte spordiaktivist

Melisa Ozerska on Viljandi Gümnaasiumi Tallinna Heleni Kooli õppekoha esimese aasta õpilane. Hiljuti tunnistati ta Eesti Kurtide Spordiliidu poolt 2016 aasta noorte spordiaktivistiks.

Pidu

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Teisipäeval, 6. detsembril 2016 toimunud etluskonkursil "Koidulauliku valgel" osalesid meie koolist Kristiina Kase, Kristi Rabi, Anna-Liisa Sääsk, Liine Palu, Laura Prii ja Kristin Prits.
I koha saavutas maakonnas Anna-Liisa Sääsk, kes esindab Viljandimaad 12. detsembril toimuval lõppvõistlusel Pärnus. II koha sai Laura Prii  ning eripreemiaga hinnati Liine Palu esitust.

Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir

1. detsembril 2016 toimus Abjas Viljandimaa  koolidevaheline korvpalliturniir, kus meie tüdrukud saavutasid tubli III koha. Võitis Abja gümnaasium, otsustavas mängus jäime napilt alla A. Kitzbergi gümnaasiumi võistkonnale. Viljandi Gümnaasium mängis koosseisus: Kaja Rusi, Helin Toom, Emilia Palgi, Anete Aas, Anete Vabarana, Mari-Ann Kütt, Maris Tetsmann ja Gerthrud Grents.

5. detsembril 2016 toimus Abjas Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir. Kuue võistkonna konkurentsis saavutas Viljandi Gümnaasiumi võistkond Viljandi Kutseõppekeskuse ja Olustvere Teenindus - ja Maamajandus kooli järel III koha.Võistkonnas mängisid: Kaur Lepa, Richard Särk, Hendrik Lember, Robin Ilus, Raiko Kalev, Rait Mändmets, Kevin Reichenbach, Robin Metste.

VG maleturniir