• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

Lapsevanemate koosolekud

Viljandi Gümnaasiumi lapsevanemate üldkoosolekud toimuvad järgmiselt:

21.09.2016  kell 18:00 ruumis N005 III aasta lapsevanemate üldkoosolek

22.09.2016  kell 18:00 ruumis N005 I aasta lapsevanemate üldkoosolek

12.01.2017  kell 18:00 ruumis N005 II aasta lapsevanemate üldkoosolek

Pärast üldkoosolekut toimub kohtumine õpperühma juhendajaga.

Teaduskool ja õpikojad

Tartu ülikooli teaduskool annab teada, et käimas on registreerimine teaduskooli kursustele ja õpikodadesse.

Kursustele registreeruda saab lehelt www.teaduskool.ut.ee/et/kursused ning see kestab 20. septembrini või kursuste täitumiseni.

Füüsika, keemia ja bioloogia õpikodadesse registreerumine kestab samuti 20. septembrini lehelwww.teaduskool.ut.ee/et/oppetoo/fkb-opikojad

Meie koolis sel aastal keemia ja biloogia õpikojad!

Tartu ülikooli teaduskool on pikkade traditsioonidega ja Eesti suurim üldhariduskoolide õpilastele täiendkoolituse pakkuja. 2015/16. õppeaastal õppis teaduskooli kursustel 1967 õpilast üle Eesti.

2016/17. õppeaasta oktoobrist avab teaduskool 36 kaugõppekursust matemaatika, keemia, füüsika, astronoomia, bioloogia, informaatika, sotsiaalia ja humanitaaria valdkondadest. 28 avatavat kursust on mõeldud gümnaasiumi- ja 8 põhikooliõpilastele. Päris uued on „Vikipeedia – vaba entsüklopeedia internetis“ ja „Keemia alused: ettevalmistus loodusteaduste olümpiaadiks“ kursused. Põhjalikult on üle vaadatud ja kaasajastatud 12 kursust. Jätkub ka kursuste viimine internetti – veebitoe on saanud mitmed füüsika ja keemia kursused.

Kursused kestavad reeglina läbi õppeaasta, lõppedes mais. Õpilased saavad kursuse läbimisel Tartu ülikooli tunnistuse.

Iga kursuse kohta saab eraldi täpsemalt lugeda lehel www.teaduskool.ut.ee/et/kursused avanevatest kursuste kirjeldustest.

Teavituskiri lastetoetuste kohta

Järgnevalt lingilt saate infot lastetoetuste maksmise kohta vanemate kui 16-aastaste laste puhul, kes õpivad.

Teavituskiri

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.