• Keemia labor

Kooli 5. sünnipäev!

Registreerimisvormi link vilistlastele.

Kooli lastevanemate koosolekud

Viljandi Gümnaasiumi lapsevanemate üldkoosolekud toimuvad järgmiselt:

I aasta õpilaste lastevanemate üldkoosolek toimub 27.09.2017 kell 18:00 ruumis N005
II aasta õpilaste lastevanemate üldkoosolek toimub 18.01.2018 kell 18:00 ruumis N005
III aasta õpilaste lastevanemate üldkoosolek toimub 12.12.2017 kell 18:00 ruumis N005

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.

Näitus