• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksam

Viljandi Gümnaasiumi 2017/2018.õ-a sisseastumiseksam toimub 22. aprillil 2017  algusega kell 10.00 , Viljandi Gümnaasiumis, Hariduse 2.

Pane tähele!

Sisseastumiseksamile tulles võta kaasa: vajalikud kirjutusvahendid (harilik pliiats, mitu pastakat), joonlaud jms, taskuarvuti (ei tohi olla programmeeritav, taskuarvutit ei saa asendada mobiiltelefoniga), isikut tõendav dokument, vahetusjalatsid.

Ole kohal 9:50

Vastuvõtueeskiri

Matemaatikaolümpiaadi vabariiklik voor

8.-9. aprillil toimus Tartus matemaatikaolümpiaadi lõppvoor.

10. klasside arvestuses saavutas Henri Tamm 7.-9. koha,
12. klasside arestuses Karin Niinemets 7.-8. koha ja Risto Luuri 23. koha. Nii Karinit kui Henrit tunnustati III järgu diplomiga.

Saksakeelne väitlusvõistlus

Hanna Kallas esindas 5.03 Lõuna-Eestit tublilt saksakeelse väitlusvõistluse "Jugend debattiert international" poolfinaalis Tallinnas.

Näitus

Vaata täpsemalt siit.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.