• Keemia labor
  • Noortekoor
  • Maalilaager

Kooli lastevanemate koosolekud

Viljandi Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolekud toimuvad järgmiselt:

II aasta õpilaste lastevanemate üldkoosolek toimub 18.01.2018 kell 18:00 ruumis N005.

III aasta õpilaste lastevanemate üldkoosolek toimub 12.12.2017 kell 18:00 ruumis N005.

Tule aastalõpupeole!

Meie õpilaste näitus rändab maakonnas

Näitus "Viljandi maalikunstnike tsitaadid" ei ole enam Raamatukogu trepihallis vaid läheb rändama maakonna raamatukogudesse: november 2017 Heimtali, detsember 2017 Kolga-Jaani, jaanuar 2018 Võhma, veebruar 2018 Suure-Jaani, märts 2018 Saarepeedi, aprill 2018 Õisu, mai 2018 Holstre ja juuni 2018 Abja.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.